Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Hestia

Hobby-urile voastre

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai sa vedem:

1. citit("devorez" cartile :"> )

2. patinajul artistic

3. excursiile la munte

5. muzica(de calitate :huggles: )

6. fotografia :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ffffff mult sa ascult rocca.Cand ma plictisesc si sunt singura acasa dansez ca o nebuna.!!Asta da viata!!La sc cel mai mult imi place sa joc teatru si sa-i contrazic pe ceilalati ca tot timpul imi iese:pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

activitatea mea preferata este lectura...........toata ziua as sta sa citesc.....apoi am o mare slabiciune pentru istorie chiar doresc sa studiez iostoria si literatura dar bineinteles ca nu la noi in tara ca aici nu am nici un viitor........apoi imi place muzica de calitate de preferat rocca-ul.....trupa mea preferata fiind whitin temptation.........mai sunt pasionata de mitologie si istoria religilor

cam atat cu pasiunile mele(sper ca nu v-am plictisit)

 

pe.sa are dreptate cel care spunea ca istoria e "stiinta stiintelor".......tosusi pentru cultura ta generala sa stii ca descartes nici nu o considera o stiinta......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme mi-a placut foarte mult sa ma plimb.n-am sa va spun unde ca o sa ziceti ca sunt nebuna:pe.Cred ca hobiurile tale midnight-qhost sunt foarte interesante si se potrivesc cu ale mele,imi place sa scriu,sa compun,imi place istoria desi nu pot spune ca e o pasiune pentru mine,si imi place within temptation,bine mai sunt si altii care imi plac cum ar fi lincain parca sau evanescence.Si....nu ne-ai plictisit!:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur mai sunt persoane carora le plac cartile si istoria........si inca ceva:toti aveti niste hobbiuri foarte interesante

.......fii fara grija oxana nimeni nu te crede nebuna.......de fapt toti avem un dram de nebunie :good:

.........chiar as dori sa stiu pe unde iti place tie sa te plimbi :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm....mie imi place sa ascult muzica,sa dansez..sa pictez!! si sa ma uit la tv ...

imi place sa strang poze cu actorii preferati!!...sa ma plimb!! :good: singura!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place sa ascult muzica, sa ma plimb prin ploaie, sa ma uit la un film bun cu prietenii la cinema, sa citesc si sa frec menta :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

grinyes.gif

 

 

hmmmmmmmm,nu am niste hobby-uri iesite din comun:imi place sa ascult ROCca :soc: (cred ca sunt dependenta :huggles: )

imi place sa citesc(in general carti mai ciudate, gen emil cioran)

sa ma plimb muuuuuuuuuuult, sa ies cu prietenii....

si cu menta..... :oca:

post-5929-1120205056_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un hobby mai putin raspandit.................colectionez cutii de chibrituri.

Am inceput prin anul 1965, de atunci au trecut multi ani, iar acum cu posibiliatile oferite de IT , am realizat un site cu acesta colectie.

Cred ca in acest topic nu se cuvine sa-i dau adresa, dar tocmai am popularizat-o si in categoria diverse, in topicul promovare.

 

De curand am descoperit o armata de oameni din strainatate care au asemenea colectii, si care si-au creat situri, sunt chiar cluburi si muzee virtuale unde sunt prezentate aceste colectii.............cred ca-mi-ar trebui un an sa la vizitez pe toate.............dar ceace ma bucura e ca nu sunt chiar singura cu un asemenea "pasaric", ca sa formulez un pic mai comic..........

 

Poate se nimereste printre voi cineva, sau cunoasteti voi la randul vostru pe cineva, care mai are asemenea hobby si ar dori sa-o faca cunoscuta, sau sa-o vanda, sa-o doneze........??? , sau sa ma contacteze sa discutam mai pe larg despre aceasta tema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×