Sari la conținut
Forum Roportal
r4ull

Credeti in dragoste la prima vedere...?

Evaluează acest topic

Dragostea asta....  

53 membri au votat

  1. 1. Credeti in dragoste la prima vedere...?

    • Da
      28
    • Nu
      17
    • Nu stiu ce sa zic....
      8


Postări Recomandate

mmm dragoste la prima vedere exista :doh: doar in filme.in rest..........exista doar atractie la inceput si nervi(ocazional :) )dupa.acum serios cred ca dragostea este undeva intre atractia de inceput si respectul din final

:spiteful: ce febra am!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Arielle din ce oras esti?Poate ne-am intalni la cafea....Si am uita amndoi de necazuri :spiteful: :crazy:

Poate ar fi cazul să te trezesti.

 

Daca nu ma insel cumva, numele topicului este "Credeti dragoste la prima vedere?". Iar o domnisoara mai sus ne spune ca dragostea la prima vedere exista si ea crede in ea, dragostea la prima vedere fiind sinonima pentru ea cu "inmuiatul genunchilor". :good:

Deci, tu ce nu ai inteles? Eu am spus ca:

Si am pus-o sa defineasca dragostea, ca eu nu stiam ca este sinonima cu "inmuiatul genunchilor".

După alte doamne sau domnisoare, s-ar părea că este sinonimă cu "fluturasi

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Observ ca nu ma lesi.Bai Harald,pe langa faptul ca te prinde poza,mai si musti.Calmeaza-te cu aerele astea de superioritate si figuri aiurea.

Aerele astea de superioritate au o bază reală, domnul meu :)

Arielle, te rog spune-i si tu să se trezească :spiteful: Pe mine nu mă crede :doh:

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
După alte doamne sau domnisoare, s-ar părea că este sinonimă cu "fluturasi
Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce esti rautacios....ce-mi plac fluturasii in stomac...sa nu-mi zici ca tu nu ai simtit niciodata asa ceva :good:

Cred ca am trait fluturasii cel putin 1 an :) :spiteful: si asta nu insemna ca imi doream sa fac amor....mai ales la cat l-am tinut pe tusa :doh: ...sigur nu era vorba de asta :P

Nu recunosc nimic :ok: . Cam un an durează,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scris de Heidy:

De acord, ti se inmoaie genunchii. Dar asta inseamna dragoste?

DA,...din punctul meu de vedere inseamna DRAGOSTE.

Domnisoara Heidy,eu cred ca tu nu ai fost indragostita niciodata in viatza ta,si de aceea nu cunosti manifestarile.

Regret sa te anunt ca ceea ce crezi tu este prost. :doh:

 

scris de Heidy:

Repet intrebarea: de cand si pana unde este dragostea sinonima cu "inmuiatul genunchilor

De cand e lumea si pamantul :crazy:

Ce faci ?m-a iei mishto,.. cu 90 de ani? :good:

Daca dragoste = inmuiatul genunchilor....atunci se duce lumea asta naibii. Vezi ca am scris un contraexemplu mai sus de "inmuiatul genunchilor". Ce parere ai? :)

 

 

scris de Heidy:

Oricum, daca "este mai in varsta", sa-si arate varsta si sa scrie corect. Nu ca pe mirc.

Adica????

Vezi, ca esti cam tupeista tu,mai in gluma -mai in serios ...l-e cam zici cu vorbe grele,la subiectul asta te cam contrazici cu toti,daca tu nu crezi in dragoste la prima vedere, asta nu inseamna ca trebuie sa-i contrazici tot timpul,pe cei care cred in dragoste la prima vedere,fiecare om crede ce in vrea, nu?

1.Adica limbajul de tip mirc este folosit in special de pustoaice.

2. Nu ma contrazic cu nimeni. Doar facem schimb de pareri si discutam in contradictoriu. (bineinteles, cu argumente pro si contra, cum este cazul).

Si nu, nu ma contrazic cu toti. Daca te uiti de la inceputul topicului, ai sa vezi ca sunt destui care nu cred in dragoste la prima vedere. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si pe tine te mananca rau...imi suna mie a cearta sau mi se pare? :crazy: :spiteful:

Eu o să plec din oras toată ziua, asa că pot continua cearta abia m

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×