Sari la conținut
Forum Roportal
platinum_

Un club select de swing in Bucuresti

Postări Recomandate

Swing-ul nu inseamna doar schimbul unor parteneri, este o experienta unica de fiecare data, o implinire a unor fantezii imposibil de atins in doi.

Platinum Club insa este mai mult decat un simplu swing, spiritul Zen va confera un cadru plin de armonie unde legaturile dintre cupluri se nasc in mod natural

Regulile foarte clare, alegerea persoanelor care au acces la petrecerile Platinum Club, muzica, ambientul, totul contribuie la o petrecere placuta de la care cand plecati sa va doriti sa va intoarceti.
Va asteptam cu inscrierile pentru 10 August pe EDIT cand punem la punct cel mai summer swing party!

Editat de Darianna
scos link reclama
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ne astepta, noi deja am stins lumina si ne-am 'amestecat' de ani buni.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@platinumclub,

nu e primul club din cate stiu eu. mai e cel putin unul in Bucuresti si cred ca mai sunt si prin tara dar putine. oricum din ce am vazut la ei pe site pretul pt o femeie este la jumatate decat pt un barbat si e ok sa fie asa. parerea mea si din ce am vazut cum e site-ul vostru pus la punct e ca sunteti oarecum amatori, nu prea stiti ce faceti dar vreti sa testati piata, cum o sa fie...

e doar un party pe an, adica doar in 10 august ? de ce nu puneti poze cu locatia sau macar o descriere ?

se face o preselectie, ii alegeti doar pe cei atragatori ?

cum atrageti femei ? e clar ca barbati doritori vor fi destui dar femeile românce au multe prejudecati si sunt reticente la genul acesta de petreceri. daca se inscriu 10 femei si 100 de barbati ce faceti ?

Editat de Redondo
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@platinumclub,

nu e primul club din cate stiu eu. mai e cel putin unul in Bucuresti si cred ca mai sunt si prin tara dar putine. oricum din ce am vazut la ei pe site pretul pt o femeie este la jumatate decat pt un barbat si e ok sa fie asa. parerea mea si din ce am vazut cum e site-ul vostru pus la punct e ca sunteti oarecum amatori, nu prea stiti ce faceti dar vreti sa testati piata, cum o sa fie...

e doar un party pe an, adica doar in 10 august ? de ce nu puneti poze cu locatia sau macar o descriere ?

se face o preselectie, ii alegeti doar pe cei atragatori ?

cum atrageti femei ? e clar ca barbati doritori vor fi destui dar femeile românce au multe prejudecati si sunt reticente la genul acesta de petreceri. daca se inscriu 10 femei si 100 de barbati ce faceti ?

In niciun caz 10 femei si 100 barbati, numarul trebuie sa fie aproape egal. Este un club nou, pozele cu locatia saptamana viitoare. Tariful este flat 100ron/pers, Insa intaietate o au si o vor avea cuplurile.

Da, ne rezervam dreptul sa selectionam clientela astfel incat sa se simta fiecare bine. Ca localizare in zona de nord.

Acum nu cred ca vrei sa punem afara la poarta un afis mare pe care sa scriem firma whistling.gif)

 

Socializare Alex!

 

Si cu toate astea doresti poze?!

Editat de Darianna
citate invi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei care merg la club nu vor conversatii SMS sau sa caute ceva pe Google, vor parteneri vii sa aibe fun, sint deja excitati la maxim ca beau si o bautura energizanta sa sparga gheata mai repede, intra deja urland !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei care merg la club nu vor conversatii SMS sau sa caute ceva pe Google, vor parteneri vii sa aibe fun, sint deja excitati la maxim ca beau si o bautura energizanta sa sparga gheata mai repede, intra deja urland !!!

Intra pe naiba.Pai ce, sunt pe stadion ?:lol:

 

Intra asa daca este bordel, da, dar cred ca se vrea un club select. Cu toate ca nu pare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×