Sari la conținut
Forum Roportal
platinum_

Un club select de swing in Bucuresti

Postări Recomandate

Regulile sunt reguli. Taranul daca vine si filmeaza cu iphonul e poftit afara. Eu nu ma adresez Insa taranilor. Omul poate intra cu telefonul ca nu fac colectie de telefoane

Sexul intre doua cupluri se poate spune ca este in grup. Orgia cu 7 masculi la o tipa ....acolo nu mai e swing. Nu stiu la cate petreceri de swing ai fost, asta imi este clar whistling.gif) mergi o data, vezi despre ce e vb si apoi poti aprecia.

Si de unde stii tu ca ala filmeaza sau nu ? :blink:

 

Sexul intre doua cupluri se poate spune ca este in grup. Orgia cu 7 masculi la o tipa ....acolo nu mai e swing. Nu stiu la cate petreceri de swing ai fost, asta imi este clar whistling.gif) mergi o data, vezi despre ce e vb si apoi poti aprecia.

E clar, in afara de faptul ca sunteti amatori in ceea ce ati sugera ca vreti sa fiti, mie imi pare ca e si teapa ceea ce faceti voi. :D

Swingingul nu implica automat sexul, asta este la alegerea participantiilor. Dar, cum sunteti amatori sau tepari, e clar.

whistling.gif) mergi o data, vezi despre ce e vb si apoi poti aprecia.

Si daca nu imi place, imi dai banii inapoi ? :crazy:

Sa nu zici ca in trei'jda zile ca nu mai vin de pe acu.

 

Banuiesc ca nu imi dai bilet la intrare cand platesc? Nu? :crazy:

Sau vrei si banii inainte ?

Vila, evident nu in apartament de bloc whistling.gif)

whistling.gif) da, putem cere sau nu foto. Daca vin trei cupluri care cantaresc impreuna doua tone ce faci?

De ce ar fi evident?! Si ce, se darama vila, sau ce ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza! ca sa ma santajezi nu trebuie sa ai poza cu mine in cucul gol. poate ca e suficient cu un mail si poza simpla la adresa respectivului site sa ma santajezi.

 

astept raspuns de la platinum la intrebarea de mai sus (aia cu aparenta fizica)

:-) era un exemplu. Ca si club privat pot sa nu ofer accesul unei persoane.

Santaj ca ce? E neaparat sa urci la dormitoare? Daca mergi la club si nu gasesti nimic interesant e obligatoriu sa te bagi in seama cu unii sau cu altii?

Si de unde stii tu ca ala filmeaza sau nu ? :blink:

 

 

E clar, in afara de faptul ca sunteti amatori in ceea ce ati sugera ca vreti sa fiti, mie imi pare ca e si teapa ceea ce faceti voi. :D

Swingingul nu implica automat sexul, asta este la alegerea participantiilor. Dar, cum sunteti amatori sau tepari, e clar.

 

Si daca nu imi place, imi dai banii inapoi ? :crazy:

Sa nu zici ca in trei'jda zile ca nu mai vin de pe acu.

 

Banuiesc ca nu imi dai bilet la intrare cand platesc? Nu? :crazy:

Sau vrei si banii inainte ?

 

De ce ar fi evident?! Si ce, se darama vila, sau ce ? :lol:

La prezervative e cu 30 de zile. De ce crezi ca banii se iau la negru? Just asking.....doar ca e vb de RO?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca faci afaceri in aceeasi maniera in care postezi, cred ca nu ai 'viata' lunga. Biznisu' asta in care te arunci tu cere multa seriozitate si respect fara de clienti. Daca eu in calitate de client nu simt ca identitatea imi e protejata 100% nu ma bag la asemenea 'petreceri'. Voi din start va dati cu stangul in dreptul cerand clientului sa isi faca identitatea publica. Tu te joci aruncand intrebari ca raspuns la o intrebare si eviti sa raspunzi.


whistling.gif) era un exemplu. Ca si club privat pot sa nu ofer accesul unei persoane.
Santaj ca ce? E neaparat sa urci la dormitoare? Daca mergi la club si nu gasesti nimic interesant e obligatoriu sa te bagi in seama cu unii sau cu altii?

 

pai se subintelege ca daca vin la un swing party se poate lasa cu sex. daca voiam sa platesc 100 lei sa primesc un suc si o merdenea la duceam in orice alt Club din regie unde nu mi se cere poza. right? deci vin cu ideea ca fac sex. sau voi vindeti un suc si o merdenenele la suprapret?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La prezervative e cu 30 de zile. De ce crezi ca banii se iau la negru? Just asking.....doar ca e vb de RO?

DA! :D

Si de ce nu ar fi vre-o teapa ? Sa zicem asa, ipotetic, unul suna, isi face rezervare, il acceptati si apoi cum faceti cu banii?

Ii rupeti bilet la intrare, il puneti sa faca virament intr-un cont bancar, sau cum ? Plateste cu cardul, prin sms, sau cum ? :blink:

 

Nu se poate sa fie teapa ? Un site simplu ca al vostru il poate face orice pusti in ziua de azi, in cateva ore.

Descrierea lasa de dorit, si nu sunteti prea transparenti.

 

Si daca tii neaparat sa vezi pe unde merg eu, si nu numai, uita-te singur.

 

http://www.avarus-berlin.de/

pai se subintelege ca daca vin la un swing party se poate lasa cu sex. daca voiam sa platesc 100 lei sa primesc un suc si o merdenea la duceam in orice alt Club din regie unde nu mi se cere poza. right? deci vin cu ideea ca fac sex. sau voi vindeti un suc si o merdenenele la suprapret?

Pai este o petrecere exclusivista, desi nu e la suprapret sucul.Si servesc fornetii. Aia e raritate deja.Deci face banii.:crazy:

Te bagi ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alex, nu lucrez de ieri de azi cu clienti ale caror date raman strict confidentiale. Singurul moment in care scrie negru pe alb identitatea este la plata cu cardul...

Nu sunt aprozarul de la colt care habar nu are ce e ala Bon fiscal.

In afacerea asta nu ai cum sa fai totul transparent tocmai pentru pastrarea totala a confidentialitatii. Plus ca romanul este destul de conservator.

Cu merdeneaua, poate la cluburile la care mergi tu, imi pare rau, Insa la mine la club nu iti dau nici merdenele si nici covrigi, mergi in regie pt asta.

Preturile la bauturi sunt cele normale pentru orice club, dar nu ma adresez celor care se bucura ca au limonada la discretie sau eu stiu e altceva si pleaca bucurosi cu un prezervativ imprumutat de la mine din club.

@Lucast, asa scrie el cu gandul la merdenele si sex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Party is over! Aveam de gand sa curat topicul de off si sa il las la promovare, dar pana la final m-am razgandit.

Topicul este inchis, numele clubului va fi editat, la fel si numele userului. Nu promovam asa ceva. Decat daca vii cu articolul din lege care permite sau care nu interzice organizarea de petreceri swing in Romania. Altfel nu vad de ce ai face-o pe ascuns, nu dezvalui locatia, ceri poze inainte etc. Este cel putin dubios ceea ce faci si nu iti permit sa o faci cu userii acestui forum.

Maine-poimaine promovam si bordeluri naibii.

 

Deci topic inchis.

 

Discutiile despre swing (FARA RECLAMA) pot continua aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×