Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt o femeie singura de cateva luni(despartita de iubit)si zilele acestea ma gandeam la numarul mare de femei care sunt in aceeasi situatie ca si mine.Stiu cat de deficil este uneori sa ai o viata sociala in aceste conditii si ma gandeam ce parere ati avea daca am reusi sa ne organizam intr-un fel,sa ne cunoastem si sa trecem impreuna peste perioada asta din viata noastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

E o chestiune sensibila pentru multe femei,multe probabil nici nu isi doresc eticheta asta de femeie singura dar este o realitate.Si atunci,ce putem face pentru noi,doamnelor?Cand vrem sa iesim in oras si toate prietenele sunt ocupate,cand vrem sa mergem la shopping si nu avem cu cine,cand vrem sa incercam lucruri noi si am avea nevoie de incurajari din partea unor persoane care inteleg poate mai bine situatia decat prietenele sau familia?

Editat de Darianna
scos citat. Nu mi se pare o gluma buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai esti singura cateva luni, pe urma daca-ti gasesti alt iubit, restul congregatiei ce face? O lasi de izbeliste? Si te intorci peste alte nu stiu cate luni, cand te certi cu iubitul? Si la randul nostru, ar trebui sa facem acelasi lucru.. Cam subred planul...

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai esti singura cateva luni, pe urma daca-ti gasesti alt iubit, restul congregatiei ce face? O lasi de izbeliste? Si te intorci peste alte nu stiu cate luni, cand te certi cu iubitul? Si la randul nostru, ar trebui sa facem acelasi lucru.. Cam subred planul...

 

 

e foarte ciudat ca nici una dintre voi nu spune daca este sau nu singura

Editat de Darianna
"coafat" citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia taceti, ma, ca ideea nu e rea deloc.

Sa fie cu cotizatie, zic.

 

Io nu sunt, dar am perspective bune. De-aia ma intereseaza.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o femeie singura de cateva luni(despartita de iubit)si zilele acestea ma gandeam la numarul mare de femei care sunt in aceeasi situatie ca si mine.Stiu cat de deficil este uneori sa ai o viata sociala in aceste conditii si ma gandeam ce parere ati avea daca am reusi sa ne organizam intr-un fel,sa ne cunoastem si sa trecem impreuna peste perioada asta din viata noastra.

Eu nu am mai auzit pana acum sa fie dificil a avea o viata sociala daca n-ai iubit, sot, partener, whatever...:roll:

Ce perioada anume vrei sa depasesti ? Singuratatea de 60 de zile ? Vorbesti de parca ai fost diagnosticata cu cancer, ai divortat dupa 30 de ani de casnicie, ti-ai pierdut slujba, casa, copii si animalul de companie. stars.gif

 

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×