Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...

Si ai aparut matale sa ne povestesti cum stau treburile de fapt, caci spre deosebire de noi, tu chiar le stii pe toate. Dr. Oz... :gum:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

D-aia casatoria e o idee foarte proasta actualmente, iar relatiile stabile, clasice, sunt idei doar proaste. Poti avea parte de sex si companie si fara complicatii si fara vise si iluzii despre prostii si fara compromisuri de dragul acestor iluzii.

La 50 faci Craciunu' cu pisica. Ii crosetezi si hainute, ca o sa ai timp berechet.

 

Aseneth:

Stati putin.Cum adica sa facem un club al femeilor?

As avea ceva sugestii. Dar nu vi le spun, ca eu n-am aprobare sa initiez clubul barbatilor. Am incercat si nu mi-a iesit. Cica numa domnisorii pot.

Jane, zile fetelor ce le-a scapat, ce n-au inteles, ca-s si io curios.

Nu mai bine mergeti voi intr-un club d'asta modern? Sunt acum o gramada...denga, sau conga, ori bunga-bunga...cum le-o zice, ca eu nu ma pricep la d' astea.

Editat de InPing
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca asta se intampla si cand esti casatorita si arati bine. Ca sa nu crezi cumva ca ai alta soarta, maritata fiind. Tot "pericol public" reprezinti, daca da dracu si arati mai bine ca ele. :haha:

Da şi nu.

 

O femeie care arată bine nu emite neapărat semnale că e disponibilă dpdv sexual,

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ai aparut matale sa ne povestesti cum stau treburile de fapt, caci spre deosebire de noi, tu chiar le stii pe toate. Dr. Oz... :gum:

A, da, dr. GaOz... un mangina de marca, dealtfel.

 

La 50 faci Craciunu' cu pisica. Ii crosetezi si hainute, ca o sa ai timp berechet.

Si 30 de ani ce faci ? Dai curs unei relatii care te implineste ? :lol2:

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si 30 de ani ce faci ? Dai curs unei relatii care te implineste ? :lol2:

Aici sunt multe variabile.

Poti avea mai multe relatii (chiar concomitent); poti devansa termenul spre varsta care-ti permite inca (barbatii duc si spre 50+); poti avea o relatie care te implineste, asa cum spui tu...

Pe la 30 incepi deja sa vezi ca cei din juru-ti prefera cadrele familiale tot mai des.

E drept si ca, insurat fiind, tre' sa dai cu subsemnatu' pt. noptile pierdute prin alte lacasuri. Daca esti scriitor maiastru nu-i problem, se accepta, da' nu prea des ca se plictiseste si ea si cauta companie. Mi-a spus cineva...whistling.gif

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×