Sari la conținut
Forum Roportal
Alinamaria05

Bijuteriile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ador bijuteriile.vreau sa imi fac un stoc considerabil de bijuterii noi dar pentru asa as avea nevoie de ajutprul vostru.am gasit acest site http://joysilver.ro/ care are produse frumoase si transport in toata tara.la pret mi se par ok. va rog aruncati un cohi si spuneti mi parerea voastra sau alte situri care vi se par ok si ca pret si ca modele.v-am pupat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac bijuteriile de argint, dar nu astea. Unele sunt prea Star Trek, altele parca sunt pt. fete de 12 ani. Bine, mie imi plac cele clasice. Tie de care iti plac?

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trecand peste faptul ca faci reclama..

Impresionanta oferta. Tre sa-mi fac timp sa ma uit cu atentie. :-

 

Port doar argint, dar evit pietrele. Mai ales alea multe si mici. Trebuie sa fie montate sanatos, altfel nu ma bag, ca nu-mi place sa le pierd.

Imi place sa-mi iau bijuterii "second hand" sau de la vanzatori ambulanti, de multe ori gasesc chestii deosebite si platesc mult mai putin. Preturile imi par cam mari. Daca adaugam si transportul... :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ador bijuteriile.vreau sa imi fac un stoc considerabil de bijuterii noi dar pentru asa as avea nevoie de ajutprul vostru.am gasit acest site http://joysilver.ro/ care are produse frumoase si transport in toata tara.la pret mi se par ok. va rog aruncati un cohi si spuneti mi parerea voastra sau alte situri care vi se par ok si ca pret si ca modele.v-am pupat

 

Cred ca un site cu mai multe tipuri de accesorii ar fi mai la indemana pentru orice doamna :) Adica nu numai bijuterii, ci si esarfe, portofele, curele, tot ce isi doreste clientul. Poate am sa fac si eu reclama cand ajung la o concluzie despre cineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×