Sari la conținut
Forum Roportal
Roxa19

Cum pot sa-mi repar greseala?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci....in ultima perioada relatia mea cu prietenul meu a fost un pic tensionata,din cauza unor greseli din trecut,majoritatea facute de mine.Ce i-a pus capac a fost faptul ca ,intr-o seara mi -a zis la telefon sa ne intalnim urmatoarea zi sa-mi arate ceva,si eu ...probabil din cauza oboselii,si a momentelor tensionate de dinainte,am trecut printr-un exces de nervi si am tipat la el spunandu-i ca nu se gandeste la mine,ca eu nu am prea mult timp pentru asa ceva.Tin sa mentionez ca anul acesta dau bacul si admiterea la o facultate destul de grea,acestea contribuind la stresul meu.Urmatoarea zi ,parandu-mi rau l-am rugat sa iesim dupa ce ies de la meditatii,iar el m-a refuzat.Eu am mers dupa meditatii la o prietena care statea langa blocul in care fac meditatii,ducandu-i ceva rochii sa probeze pentru banchet si uitand de mine si am stat 2 ore la ea.El nu prea o agreeaza pentru unele greseli facute de ea in trecut,si nu-i convine prietenia mea cu ea.Acest lucru l-a enervat foarte tare,si mi-a zis ca ma va ierta doar daca imi voi repara greseala.Va rog frumos ,ajutati-ma cu niste sfaturi.Sunt constienta ca am fost nesimtita,si imi doresc mult sa-i arat acest lucru.As dori sa-l surpind in mod placut,mai mult decat doreste el.Va rog ajutati-ma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si unde-i problema?

pai problema e ca dupa ce i-am facut crizele alea ca nu am timp,a doua zi am pierdut 2 ore.....dovedindu-i contrariul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai problema e ca dupa ce i-am facut crizele alea ca nu am timp,a doua zi am pierdut 2 ore.....dovedindu-i contrariul

 

 

pai stai asa putin, cand iubesti cum spui nu poti spune ca ai pierdut doua ore.....da-o incolo de treaba , ma dezamagesti..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai stai asa putin, cand iubesti cum spui nu poti spune ca ai pierdut doua ore.....da-o incolo de treaba , ma dezamagesti..

stati putin.Nu cred ca m-am facut inteleasa.Deci el mi-a zis sa ies cu el,eu am facut crize spunandu-i ca nu am timp.A doua zi,stiind ca e suparat ca am vorbit cu el,nu am facut nik ci am mers la o prietena,de care nu-i place f mult,si am pierdut la ea doua ore,acest lucru deranjandu-l si mai tare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca stii perfect cat de mult inseamna el pentru tine, cele doua ore nu le-ai pierdut ci le-ai petrecut cu cine ai avut placerea...... deci nu-s pierdu-te...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da,mari probleme,insurmontabile;cati ani ziceai ca ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inseamna ca stii perfect cat de mult inseamna el pentru tine, cele doua ore nu le-ai pierdut ci le-ai petrecut cu cine ai avut placerea...... deci nu-s pierdu-te...

 

eu consider ca le-am pierdut,deoarece ma gandeam intruna la el si la faptul ca o sa-l supar si mai tare.Prostia m-a determinat sa nu fac nik in aceasta privinta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stati putin.Nu cred ca m-am facut inteleasa.Deci el mi-a zis sa ies cu el,eu am facut crize spunandu-i ca nu am timp.A doua zi,stiind ca e suparat ca am vorbit cu el,nu am facut nik ci am mers la o prietena,de care nu-i place f mult,si am pierdut la ea doua ore,acest lucru deranjandu-l si mai tare.

Să-l deranjeze!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×