Sari la conținut
Forum Roportal
Ionut852010

firme de recrutare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut sunt nou pe aici, nu stiu daca postez anuntul unde trebuie.....acum cateva zile am gasit un anunt cum ca se duc romani in germania la munca....8 ore pe zi, la cupluri ca ma duc cu prietena mea, 800 de euro....toate bune si frumoase firma este Israrom si citind pe net e cam dubioasa. Intrebarea mea este a mai plecat cineva cu firma asta? a ajuns bine? l-au platit? s-a mai intors?> sau nu......... :P dar cu firma Gramycons? mai e vreo firma serioasa care face asa ceva?> daca stiti va rog sa ma ajutati cu un raspuns

 

 

ms frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....acum cateva zile am gasit un anunt cum ca se duc romani in germania la munca....8 ore pe zi, la cupluri ca ma duc cu prietena mea, 800 de euro....

 

 

 

Armata Americana angajeaza tot in cuplu .... US Army Recruiting .... in fiecare oras american :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa stiu si eu daca a plecat cineva sau daca a auzit cineva de o firma de recrutare Midlle East First Recruiment, urmeaza sa plec peste cateva zile in Dubai, poate mai e cineva care stie ceva despre aceasta firma. multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa stiu si eu daca a plecat cineva sau daca a auzit cineva de o firma de recrutare Midlle East First Recruiment, urmeaza sa plec peste cateva zile in Dubai, poate mai e cineva care stie ceva despre aceasta firma. multumesc

 

Doar acum te intersezi cine si unde te duce??? Asta se face la inceputul discutiei, cand te intreaba daca totul e clar ce au povestit!!! atunci le intrebi sa se justifice cine sint defapt??? Oricine poate sa spuna ca am o firma, o agentie si recrutez oameni!!!

Stiu ca pentru romani cuvintul firma inseamna ceva oficial si legal, insa privind din exterior, cuvintul nu inseamna nimic = 0. Nu trebuie crezut tot ce spune de un strain mai ales din Orient ca dupa ce ai trecut granita Europei, esti singur cuc pe lume, nimeni nu garanteaza viata sau existenta ta!!! Contractul pentru care ai platit si bani poate insemna si acceptarea ta ca devii sclav sau si mai rau!!! Anunta imediat Ambasada Romana unde mergi sa stie ei macar de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×