Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fetelor, vi s a intamplat sa aveti remuscari cu privire la trecutul vostru? de exemplu...ma refer de fapt..la raporturile sexuale intretinute.

Va gasiti baiatul potrivit ( credeti ca el este cel ales), si nu ii spuneti totul despre voi....doar in mare, si ii si ascundeti unele dintre "micile" raporturi sexuale. V ar fi frica sa nu afle respectivul, ati sta cu teama? ori pur si simplu este vorba de trecut, un trecut din care el nu a facut parte....si niciodata nu ar trebui reprosat, poate decat faptul ca a fost mintit? poate va veti da seama cu siguranta.... este un mic rezumat a ceea ce mi se intampla mie. Eu una sunt f fericita cu el, dar ma gandesc ca lui poate ii fac un rau ca ii ascund acestea...(stie cate ceva...dar nu tot). e obositor sa stai cu teama asta...tocmai ptr ca l iubesc , mi e frica sa nu l ranesc!

Editat de Antonellaa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da nightwish..exact la asta ma refer...e un nr mult mai mic totusi :crazypilot:

 

nuu...nici vorba de asta...nu i am zis ca sunt virgina. Nu i am spus de toti partenerii de pana acum ( cu care am avut o relatie)...stie doar de 2 dintre ei ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
........

 

 

trebuia sa-i spui de la inceput totul daca insista...n-are rost sa traiesti tu in minciuna ca sa-l menajezi pe el saracutul care nu suporta probabil sa-si imparta femeia...

 

sa-l aud cu asa ceva pe-al meu... ce si-ar auzi saracul :crazypilot:

Editat de _Daniela_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o vorba, ce nu stii, nu te afecteaza. De ce sa ii faci rau daca ii "ascunzi" cati parteneri ai? Esti obligata sa ii dai raportul? El ti-a zis tie tot ce a facut inainte de tine? Esti sigura ca stii tot?

Trecutul e trecut, lasa-l in urma. Nu-ti face rau singura, ca sa aiba mai tarziu armele cu care sa te atace. Relatia voastra se bazeaza pe ce aveti voi impreuna, nu pe trecutul tau sau al lui...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general fetele spun..."tu esti al doilea". :crazypilot: Ramai la teoria asta pentru ca "ce nu sti nu iti face rau". :help:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

amarena, crede ma...si te rog nu rade....inseamna f mult ptr mine cand cineva imi zice o vorba buna.... sincer, asa ma consolez si eu, cu ce mi ai spus si tu. si ma gandesc ca daca tot ma mai gandesc la asta....sigur comportamentul ma va da de gol, si va incepe sa banuie ceva...si n as vrea sa se ajunga acolo. ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×