Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o mica mare problema!

Prietena mea s-a despartit de mine. Am stat 2 ani de zile cu ea si in acest timp ea mi-a aratat ca ma iubeste, si eu ca un prost nu i-am aratat acelasi lucru, eu acuma realizez cat de mult o iubesc. Ne-am despartit acum 1 saptamana jumate si acum 2 zile a fost ziua mea, m-am imbatat, am lasat orgoliul deoparte si la 3 dimineata am sunat-o sa ii spun cat de mult o iubesc. Atunci ea mi-a spus ca nu vrea sa ma mai vada si mi-a inchis. Eu am tot sunat-o si mi l-a dat pe unu la telefon si ala m-a injurat. Eu la inceput am crezut ca ea s-a culcat cu el, dar s-a jurat pe taica-su (care este mort) ca nu a facut lucrul acesta. Intrebarea mea este cum o recuperez? pentru ca io am impins-o sa se duca la altu' sa ma uite :lol:((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O, ce te-a mai iubit ea...ca Minodora: la maxim!

Atat de mult, incat dupa o saptamana nici nu s-a culcat cu altul.

 

Fata a stat cu tine cat i-a convenit, dupa care, ti-a dat 'cancel' pretextand, ca orice femeie, ca esti un nemernic si apoi s-a dus la alt nemernic.

Data viitoare va fugi si alta cu tine.

 

Get used to it.

 

Crezi ca daca vei continua sa te umilesti ai sa castigi...sau ai sa pierzi si mai mult?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani,

 

Sfatul meu este sa te gandesti bine ce ai invatat din asta! Bine de tot.

Apoi sa o lasi in pace sa-si vada de viata.

Momentan nu o meriti, pana si modul in care te exprimi... "sa o recuperez" indica acest lucru.

Ea nu este "proprietatea" ta!

Incearca sa te gandesti mai intai la ce ar trebui sa schimbi in tine ca sa o meriti apoi actioneaza si schimba-te!

Cu ceva noroc, si multa munca din partea ta, poate va considera sa mai acorde o sansa relatiei dar trebuie sa fii altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.Intrebarea mea este cum o recuperez?

la ziar rubrica obiecte pierdute :lol:

 

Se pare c-ai invatat lectia cu apreciem dupa ce nu mai avem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o mica mare problema!

Prietena mea s-a despartit de mine. Am stat 2 ani de zile cu ea si in acest timp ea mi-a aratat ca ma iubeste, si eu ca un prost nu i-am aratat acelasi lucru, eu acuma realizez cat de mult o iubesc. Ne-am despartit acum 1 saptamana jumate si acum 2 zile a fost ziua mea, m-am imbatat, am lasat orgoliul deoparte si la 3 dimineata am sunat-o sa ii spun cat de mult o iubesc. Atunci ea mi-a spus ca nu vrea sa ma mai vada si mi-a inchis. Eu am tot sunat-o si mi l-a dat pe unu la telefon si ala m-a injurat. Eu la inceput am crezut ca ea s-a culcat cu el, dar s-a jurat pe taica-su (care este mort) ca nu a facut lucrul acesta. Intrebarea mea este cum o recuperez? pentru ca io am impins-o sa se duca la altu' sa ma uite :lol:((

 

 

Nu stiu cum se face ca a dracu' dragoste apare dupa despartire.... 2 ani de zile ce-ai simtit pentru ea? Ce i-ai aratat tu in 2 ani de zile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de vreme ce nu mai erati impreuna conteaza mai putin ce facea ea ... astfel ajungem la Ce te roade mai tare: ca nu mai e femeia ta ... sa ca acum poate fi si a altuia ?

 

daca insa realizezi ca ea era femeia visurilor tale ar trebui sa sti mai bine decat toti cum o poti recucerii ... doar ati stat 2 ani impreuna ... sigur sti cum poti ajunge la sufletul ei si cum trebuie sa te comporti ... imi pare ciudat sa ne intrebi pe noi

 

ps - este posibil sa nu fi fost de nici un ajutor ca ai sunat-o beat, ba chiar este indicat sa nu mai fi asa in preajma ei sau a altor femei daca vrei sa mai ai vo sansa ... sau femeia visurilor tale va fi bautura

Editat de mau77mau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu te-as fi injurat daca m-ai fi sunat la 3 dimineata, beat. Ba mai mult, din punctul meu de vedere, ti-ai dat foc la valiza cu apelul ala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult pentru sfaturi.Azi am stat cu ea de vorba si cu actulalul ei prieten.Adevarul este ca eu nu i-am aratat ca o iubesc destul si si l-a gasit pe el.Dupa cum eu spuneam sa combinat cu el dupa o sapt jumate chiar sa culcat cu el. Am vorbit cu actualul prieten al e si el a spus ca daca io lasam orgoliu deoparte si ii spuneam ca vreau sa ma impac cu ea, se despartea de el si se impaca cu mine. Mersi pentru sfaturi si am luat aceasta intamplare ca invatatura. Si va dau un sfat cand tineti la cineva si iubiti acea persoana sa lasati orgoliu deoparte,si daca vi se intampla ce am pati io sa uitati acea persoana, asa aveti mai multe sanse peste 2-3 ani, altfel persoana aceea o sa inceapa sa va urasca. Si sa nu dea dracu sa va ganditi la sinucidere ca nu merita.MERSI inca odata pt sfaturi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam greu de crezut ca daca ai iubit pe cineva la o saptamana jumate sa gasesti alt iubit si sa te si culci cu el...cam greu de crezut....mai degraba de mult era dusa relatia,dar tu abia acu realizezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×