Sari la conținut
Forum Roportal
anonimpamantean

MISTER

Postări Recomandate

Poate-mi explica si mie cineva urmatorul fenomen:

 

am gasit toate comentariile mele (facute pe roportal) pe un forum www.timisoreni.ro.

Nu numai ca sunt toate comentariile mele, dar si pseudonimul (nickul) este acelasi.

Interesant este ca eu nu am fost inscris NICIODATA pe acel forum. Dar si mai INTERESANT este faptul ca se regaseste pe acel forum toate comentariile dintre mine si pseudocercetatorul fitzroy.

De ce? Cine si cum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca forumul ala timisorean, este un produs Roportal .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca forumul ala timisorean, este un produs Roportal .

pai si?

O fi un produs roportal, dar eu nu am scris nimic acolo.

Nu vad de ce comentariile mele sa fie folosite pe un alt forum, indiferent de increngatura roportal.

Pe mine nu m-a instiintat nimeni de faptul ca tot ce scriu aici, va fi folosit in alta parte.

 

 

pai si?

O fi un produs roportal, dar eu nu am scris nimic acolo.

Nu vad de ce comentariile mele sa fie folosite pe un alt forum, indiferent de increngatura roportal.

Pe mine nu m-a instiintat nimeni de faptul ca tot ce scriu aici, va fi folosit in alta parte.

 

 

gata... m-am prins!

e o copie fidela a acestuia.

Acelasi ghiveci cu un alt nume.

Multam Ravl pentru raspuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si apar mesaje mai vechi, :)

Ce am postat acu cateva zile la Europa sau Eurabia

I am gasit si pe Naeema, Tosca, Masha, Doc............................La unii apar si pozele de la avatar (de aici) la altii nu.....................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe toate site-urile ce apartin Roportal SRL se intra cu acelasi ID si parola. In cat mai putine cuvinte: e o baza comuna. Dar nu e la fel pe restul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×