Sari la conținut
Forum Roportal
BasicGames

Site web

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare all :jester: sunt si eu nou pe aici..:jester: a-si dori sa imi spuneti si mie cum pot face si eu trafic la mine pe site??? m-am inregistrat pe fel de feluri de topuri, trafic ranking, etc... siteul ( parerea mea e destul de reusit si de atragator) dar tot nu am trafic !! am kte 100 pe zi max :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal. Si eu is nou . Pt inceput tre sa faci parteneriate cu siteri bune dai massuri etc eu asa am facut :o: si mea mers am ajuns la trafic destul de reusit :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si chestia asta...am o groaza de parteneriate..dar tot degeaba :o: si totusi ...nu am facut partenriat cu stierui de kkt ...au trafic mai mare dekt al meu :jester:

Editat de BasicGames

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare all sunt si eu nou pe aici... a-si dori sa imi spuneti si mie cum pot face si eu trafic la mine pe site??? m-am inregistrat pe fel de feluri de topuri, trafic ranking, etc... siteul ( parerea mea e destul de reusit si de atragator) dar tot nu am trafic !! am kte 100 pe zi max

 

 

 

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[am kte 100 pe zi max :jester:

 

Oo, da e ceva!

Eu stiu siteuri care daca au 3-4 pe zi...... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare all :doh: sunt si eu nou pe aici..:D a-si dori sa imi spuneti si mie cum pot face si eu trafic la mine pe site??? m-am inregistrat pe fel de feluri de topuri, trafic ranking, etc... siteul ( parerea mea e destul de reusit si de atragator) dar tot nu am trafic !! am kte 100 pe zi max :(

 

Bucura-te ca ai 100 pe zi...multi altii au 1-2 poate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[...]Pt inceput tre sa faci parteneriate cu siteri bune[...]

E cam greu sa faci parteneriate cu "siteri bune", deoarece, din moment ce site-ul tau are maxim 100 vizitatori unici pe zi si poate page rank 0, cei ce fac parteneriat cu tine vor avea de suferit din cauza ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta pe google diverse intrebari, diverse nise, vezi ce situri apar pe prima pagina. Foloseste-te de ele.

 

Pune articole pe toateblogurile.ro

Intra si fa-ti o pagina in care scrii un articol, pe squidoo.com

 

Pune articole pe siturile de articole romanesti.

Pune articole sub forma de documente pe scribd.com si docstoc, apoi fa linkuri catre acea pagina (de exemplu prin Social Bookmarking, cauta pe Fiverr).

 

Cauta pe TPU.ro intrebari legate de nisa ta, daca nu sunt, atunci fa-ti 2 conturi, de pe unul pui intrebarea, de pe altul pui raspunsul.

 

daca vrei sa apari pe prima pagina in google, trebuie sa faci quality backlinks.

Cele mai ieftine linkuri le gasesti pe fiverr.com Acolo orice serviciu este 5 dolari.

 

Ai ceva de vanzare pe site? Pentru ca este o strategie care te poate ajuta sa vinzi mai multe produse.

Editat de Kozmokane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×