Sari la conținut
Forum Roportal
aligadot

Perioada de oboseala

Postări Recomandate

Am si eu nevoie de niste pareri intr-o privinta...

 

De vreo 3 ani incoace, observ ca in perioada sfarsitul lui ianuarie/ februarie, ma simt foarte obosit...parca as dormi nonstop, si tot nu ma odihnesc...

Nimeni nu se mai simte asa, cel putin nu din familia mea...

 

Are cineva idee de ce ma simt asa?

Recunosc ca nu fac nici un efort, nu am alte activitati... si nu m-i se schimba cu nimic modul de viata, care sa motiveze aceasta oboseala...

Stie cineva?

doar in acea perioada?

hmm

intra si tu cu "dreptul" in noul an si gata.. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de niste pareri intr-o privinta...

 

De vreo 3 ani incoace, observ ca in perioada sfarsitul lui ianuarie/ februarie, ma simt foarte obosit...parca as dormi nonstop, si tot nu ma odihnesc...

Nimeni nu se mai simte asa, cel putin nu din familia mea...

 

Are cineva idee de ce ma simt asa?

Recunosc ca nu fac nici un efort, nu am alte activitati... si nu m-i se schimba cu nimic modul de viata, care sa motiveze aceasta oboseala...

Stie cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La asta ma gandeam eu astazi. Numai ca eu am alta problema in perioada asta, sfarsitul lui ianuarie/februarie. Simt, pur si simplu o durere groaznica, simt ca mi se rupe sufletul, am permanent un nod in gat si cu greu imi stapanesc lacrimile. As da orice sa scap de senzatia asta, nici macar nu pot dormi. Anul trecut parca nu a fost asa rau. Nici acum doi ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu nevoie de niste pareri intr-o privinta...

 

De vreo 3 ani incoace, observ ca in perioada sfarsitul lui ianuarie/ februarie, ma simt foarte obosit...parca as dormi nonstop, si tot nu ma odihnesc...

Nimeni nu se mai simte asa, cel putin nu din familia mea...

 

Are cineva idee de ce ma simt asa?

Recunosc ca nu fac nici un efort, nu am alte activitati... si nu m-i se schimba cu nimic modul de viata, care sa motiveze aceasta oboseala...

Stie cineva?

problema ar fi ca te epuizezi mult probabil,si cam intr-un an se cam aduna....si atunci organismul reactioneaza,are nevoie de odihna si oricat i-ai da nu se mai satura,asta e o metoda de aparare a organismului... e si normal si anormal...nu toata lumea are astfel de perioade,care sunt ciclice,insa daca ai consulta un doctor te va ajuta,si nu ar strica ca innainte sa se apropie perioada care stii ca te epuizeaza sa iei vitamine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu, eu nu am nimic din cum zici tu... ci doar imi e somn...si asa a fost de mult, cel putin de ultimii 3 ani imi amintesc...

as dormi non stop...

Fata de mine stai bine. :flowers: Vorbeste cu medicul de familie, poate iti prescrie niste suplimente cu vitamine, minerale. Si incearca sa te odihnesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce legatura are cu paranormalul? Daca nu are legatura , mutati la sanatate :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La asta ma gandeam eu astazi. Numai ca eu am alta problema in perioada asta, sfarsitul lui ianuarie/februarie. Simt, pur si simplu o durere groaznica, simt ca mi se rupe sufletul, am permanent un nod in gat si cu greu imi stapanesc lacrimile. As da orice sa scap de senzatia asta, nici macar nu pot dormi. Anul trecut parca nu a fost asa rau. Nici acum doi ani.

 

Ai incercat un control la tiroida? (nu glumesc, zic si io)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×