Sari la conținut
Forum Roportal
zav

Cine va iesi campioana Romaniei?

Cine va castiga campionatul divizei A 2005-2005  

22 membri au votat

  1. 1. cine va castiga campionatul divizei A 2005-2005

    • Steaua
      12
    • Dinamo
      3
    • Rapid
      1
    • Farul
      0
    • Poli Timisoara
      3
    • Cfr Cluj
      3
    • Alta
      0


Postări Recomandate

:lol2: eu zic ca va castiga Steaua deoarece au jucatori foarte buni care pot face oricand diferenta pe teren

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt stelist..si sunt convins ca Steaua o sa fie Campioana Romaniei :beach: :clap: are prestanta echipa asta frate :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place steaua... dar totusi dinamo are cel mai mare buget, si cel mai bun lot. Daca andone reuseste sa inchege relatiile de joc(dupa acel 5-1 cu everton se pare ca a si reusit) parca n-as mai paria pe steaua. Votul meu: Dinamo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt rapidist de mic, insa trebuie sa recunosc: Dinamo are cel mai bun lot, Steaua e in forma, iar Rapid are o echipa omogena. Asa ca, eu vad Dinamo campioana, chiar daca in adancul sufletului meu, sper ca Rapid sa castige :evil: Oricum, este un campionat extrem de interesant si aprig disputat. Si nu pot sa nu constat o crestere valorica a competitiei interne, ce s-a reflectat atat in evolutia din ultimul timp a nationalei, cat si in rezultatele fantastice a le echipelor de club in Europa. Sa speram ca balturile sunt de domeniul trecutului si ca meciurile se vor juca pe teren, ci nu in hoteluri, restaurante sau cluburi unde se intalnesc presedintii cluburilor. I know..dream on...dar ce ne-am face fara vise? :)

Editat de Sorinake

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×