Sari la conținut
Forum Roportal
albella

Sex cu tunete si fulgere vocale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am fost intr-un weekend undeva, nu conteaza unde. Singura, adica fara partener, ca era, in pauza....vocala, asa ca am dormit adanc. :yahoo: Am aflat a doua zi dimineata ca nu toata lumea a facut la fel. Cei mai multi au iesit pe coridor speriati curiosi indignati invidiosi si mai stiu eu cum sa.....asculte partida de sex cutremuratoare de pereti si de urechile altora......

A doua zi toata lumea arunca priviri, fueise sau de-a dreptul directe, in incercarea de a identifica si cataloga si vizual pe faptasi.

 

Dupa parerea voastra.....cum e cu sexul zgomotos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu amintalnit inca pe nimeni sa se manifeste asa de tare incat sa-i aud ( pacat :yahoo: ) si nici noi nu suntem vocalisti :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa parerea voastra.....cum e cu sexul zgomotos?

 

Si sa mai zica cineva ca-s buni peretii din gips-carton. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu amintalnit inca pe nimeni sa se manifeste asa de tare incat sa-i aud ( pacat :o: ) si nici noi nu suntem vocalisti :)

 

Nici eu nu i-am intalnit,dar i-am auzit...adica se auzea ea...presupun ca aveau usa deschisa la balcon,pentru ca toata lumea din incinta cauta cu privirea balconul buclucas :yahoo: :doh: :crazy: :-

Editat de GinGin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, pentru cine este zgomotos e mai dificil sa se desfasoare la parametrii optimi :doh: In casa sau intr-un hotel nu prea e indicat sa incepi un repertoriu de asa maniera, decat daca nu te intereseaza ce zic vecinii :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ce te referi, la tipete, gemete, strigau, se fugareau, ce faceau?

 

Nu am fost chiar pe balcon ca sa stiu exact. Strigau, dupa unii, nepermis de tare si nerealist de mult

 

 

:yahoo:

 

So......ce e asa incredibil? Eu stiu ca daca te lasi in voia trairilor senzoriale si afective antrenate de aceasta minunata activitate umana, te poti uimi pe tine de ce paleta vocala ai. Sau are....

Aceasta tema era si pentru barbati :doh:

Va place sa auziti efectele actiunilor voastre?

 

Si pentru femei: Va cenzurati manifestarile vocale?

Intrebare comuna: Considerati binevenit acompaniamentul si interpretarea vocala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut o vecinina, toata lumea ii zicea "ioi" dar eu nu am auzit-o niciodata ... of of ... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:)) Uameni rai.

 

Mi-ai adus aminte de bancul ala cu gradele de comparatie ... Ardeleanca a trecut prin gradele de comparatie adjectivul adanc... Adanc, mai adanc.. ioi :crazy:))

 

So......ce e asa incredibil?

Pai de ce sa fie incredibil? Eu stiu ca pe barbati ii excita zgomotele. Atata timp cat ea nu joaca teatru, desigur :yahoo:

Sunt femei care pur si simplu sunt mute in pat si sunt femei care pur si simplu nu sunt mute in pat. Ce mare branza. Important e sa incerci ca vecinii sa auda cat mai putin. Sau nu. Depinde de gradul de interes pentru parerea vecinilor, dupa cum ziceam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de gradul de interes pentru parerea vecinilor, dupa cum ziceam.

 

da...vecinii conteaza :doh: ...vecinele-s invidioase :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×