Sari la conținut
Forum Roportal
Dani Quinn

Intrunire Piatra Neamt

Postări Recomandate

La sugestia unor useri, am zis sa facem o intrunire in Piatra. Eu sunt disponibila de marti incolo, voi cand puteti? Cine vrea sa participe, sa dea cu subsemnatul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am zis deja.

Ce ai zis?

 

Cred ca vin si eu daca nu se suprapune vreo plecare deja programata.

Hotarati-va cand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ai zis?

ca vine

 

Rog persoanele care n-au nicio treaba cu intrunirea, sa ocoleasca topicul. Aviz Marlboro. Mersi :jester:

 

Cred ca vin si eu daca nu se suprapune vreo plecare deja programata.

Hotarati-va cand.

Pai voi hotarati cand puteti, care veniti de mai departe. Noi suntem deja acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu daca vin o aduc si pe ssssssss :D

ai face bine s-o aduci.. sa vada si ea cum e pe la mine. daca reusesti, dau o bere :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu daca vin o aduc si pe ssssssss :jester:

 

Prea tarziu.Ssssssssssssssss este deja invitata special de mine pentru ca nu demult m-a injurat frumos pe forum si amandoi ne-am ales cu warnuri si suspenduri.Vrem sa vedem cum stim sa ne injuram unul maramureseneste si unul moldoveneste in direct dar la noi la munte.Pe de alta parte Clujul e o parte de mine asa ca vin-o cu toti ca ni-s dragi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prea tarziu.Ssssssssssssssss este deja invitata special de mine pentru ca nu demult m-a injurat frumos pe forum si amandoi ne-am ales cu warnuri si suspenduri.Vrem sa vedem cum stim sa ne injuram unul maramureseneste si unul moldoveneste in direct dar la noi la munte.Pe de alta parte Clujul e o parte de mine asa ca vin-o cu toti ca ni-s dragi.

atunci aduna'i pe toti, si sa'mi zici cand sa ma prezint :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×