Sari la conținut
Forum Roportal
bob32cc

Trimite e-mailuri anonime

Postări Recomandate

:airkiss: :yahoo: am stresat-o putin pe surioara , i-am lasat cateva surprize in inbox

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:airkiss: :yahoo: am stresat-o putin pe surioara , i-am lasat cateva surprize in inbox

rautate mica :yahoo:

meriti o bataita la funduletul gol :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
404 - Pagina pe care incerci sa o accesezi nu exista!

Nu mai merge.Era buna ideea desi sunt multe site-uri asemanatoare. In plus nu e 100% legal...

Btw: As avea si eu nevoie de un astfel de script.Daca are cineva un astfel de script .php si poate sa il trimita ->> reply in acest thread.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai merge.Era buna ideea desi sunt multe site-uri asemanatoare. In plus nu e 100% legal...

Btw: As avea si eu nevoie de un astfel de script.Daca are cineva un astfel de script .php si poate sa il trimita ->> reply in acest thread.

Am reparat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Email anonim nu exista. Chiar daca in loc de adresa ta scrie billgates@microsoft.com IP-ul tau se trimite in headere. Is that simple.

Ca sa trimiti un mail anonim ar trebui sa-l plimbi de cateva sute de ori printr-o retea cat mai anonima de proxyuri, si nici atunci nu e 100% `anonim` :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici puteti gasi o pagina de net prin care puteti trimite e-mailuri anonime sau, mai mult, cel care primeste crede ca e de la altcineva. Astept pareri. Trimite mailuri anonime

Super tare site-ul

le-am facut o "mica" farsa tuturor din lista mea de mess :crazy:

cred ca toti ma injura :De abia astept ziua de maine ..sa vad cine ce imi scrie:de :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×