Sari la conținut
Forum Roportal
Cimpoacă

Dacia Sandero

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Arata mult mai bine decat dulapul pe 4 roti care inca se mai produce in prezent. Ai zice ca e o noua versiune de Clio. Hai sa pun si eu vreo 2 poze:

post-75310-1205506791_thumb.jpg

post-75310-1205506873_thumb.jpg

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si un pret?

Intra pe site-ul oficial.

 

noul logo: vorba unui coleg, parca e o chestie pentru desfacut dopurile la sticlele de bere

 

:) :P Mare dreptate! :roll:

 

aduce a...jaguar

Jaguar?!?! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adresat unui public mai tanar, noul bicorp cu cinci portiere ofera un interior spatios dar nu putem spune ca portbagajul se apropie de cel al unui Logan. Sandero se va lauda cu motorizari euro 4, de 1,4 si 1,6 litri pe benzina, in curand urmand sa apara si cele diesel.

La capitolul suspensii s-a lucrat destul de mult, noul model fiind bine adaptat lipsei de preocupare a autoritatilor in domeniul realizarii de drumuri performante in Romania. Modelul are preturi ce pleaca de la 6 890 si urca spre 9 850 de euro cu dotari complete, la motorul de 1,6 litri.

 

Concluzie: incepe Dacia sa arate ca se poate.....!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As fi vrut sa iau un Sandero la un test drive, insa nu stiu daca o sa am timp vreodata sa ajung pe Aradului. De fapt, nu stiu daca prind deschis la Dacia :doh:

 

Am vazut ca in India s-au pus sa-i faca tuning :jester:) . sa vezi tu impopotonat interior.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×