Sari la conținut
Forum Roportal
VIORELB

Ameteli - posibile cauze si sugestii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ieri mi-am cumparat Glucofer este fier cu ceva B-uri si sa stiti ca s-au diminuat ametelile, deci la mine este anemie clara. Verificati-va si voi anemia si luati fier.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te automedica singura ca iti poti face mult rau. du=te si fa niste analize si daca ies super ok atunci te duci frumos la psiholog. daca ies nasol iei ce spune doctorul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal..ieri la scoala pe la ora 4 ma luat o ameteala imi tremurau si mainile si picioarele.si simteam asa ca numai eram in corupu meu nu stiu cum sa zic .mi se infundau orechile si simteam ca lesin....o stare ciudata ,dar nu e prima data cand mi se intampla asta,ultima data mi sa intampat anu trecut inainte de craciun...ieri inainte sa plec la scoala nu am mancat nimic,ca nu mi-a fost foame..deloc ..si si ma luat dintro data asa...apoi am plecat acasa,am mancat ceva apoi am dormit o ora , m-am trezit ametit da imediat mi-am revenit.. nu imi dau seama ce ar putea fi..si acum sant speriat..:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ti-a scazut glicemia... daca n-ai mancat... Putina cola sau cateva patratele de ciocolata daca aveai la tine si s-ar fi rezolvat.

Sau ai vreo lipsa de calciu, fier...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu du-te numai la doctor ca nu patesti nimica. El are datoria sa te lamureasca mai bine si sa te ajute cat mai eficient. Aici poti primi sfaturi care sa te ajute; sau care sa nu te ajute. Mai bine scapi mai repede de griji, nu?

Ba mai si 'chiulesti legal' vreo 2 3 ore de la scoala intr-o dimineata.

Medicul de familie iti va da indicatile necesare in asa fel incat sa eviti a mai avea stari de genul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vocea schimbata brusc de vreo 1-2 ani, adica s-a ingrosat deodata. Pot sa vorbesc pe doua voci :o: una de fetita subtire, si una foarte groasa de barbat. :eek:

 

Cand cant , sau rareori cand vorbesc pe vocea groasa, ma apuca ameteala.....e foarte ciudat.

 

Aveti vreo explicatie?E ceva de facut?

 

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mereu ti se intampla cate ceva iesit din comun, Einstein.

Ai ceva impotriva?

Auzi la el, are doua voci.

Daca ma auzi, fara sa stii ca sunt eu, in niciun caz nu stii ca e aceeasi persoana cand eu vorbesc pe cele doua voci. Ma crezi asa retard incat sa nu stiu ce vorbesc?!?!?!?!?!??!??!?!?

Get a life.

Nu mi-ai raspuns deloc la ce am intrebat, si e foarte stresant sa iti vina ameteala asa.......

Esti offtopic.

 

 

Nu mai e mult si imi dezactivez contul de pe forumul asta.

 

Multumesc de raspunsuri.

 

Nu mai am nevoie.

Editat de EiNsTeIn'S~SoUl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vocea schimbata brusc de vreo 1-2 ani, adica s-a ingrosat deodata. Pot sa vorbesc pe doua voci :o: una de fetita subtire, si una foarte groasa de barbat. :eek:

 

Cand cant , sau rareori cand vorbesc pe vocea groasa, ma apuca ameteala.....e foarte ciudat.

 

Aveti vreo explicatie?E ceva de facut?

 

Multumesc.

Da, am o explicație : ai probleme grave...la creier!!! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×