Sari la conținut
Forum Roportal
TULES

Plata concediului medical

Postări Recomandate

Flori pot se te mai rog ceva?

daca tot ai de la cine obtine o informatie sigura , poate daca nu e prea mult, as vrea sa stiu si eu in cazul in care eu mi-am facut datoria si mi-am anuntat angajatori in scris cu nr de inregistrare ca sunt insarcinata, iar ei nu au facut demersurile legale in continuare sa anunte ITM-ul si medicul de medicina a muncii-medicul intreprinderii-in termen de 10 zile (asa cum zice in ORD 96/2003)POT sa intampin eu probleme in momentul in care imi voi face dosarul pt a intra in concediu de maternitate?

Multumesc mult! :)

:D

Nu o sa ai probleme la in momentul in care iti vei face dosarul pt a intra in concediu de maternitate.

Uite, ti-am atasat codul muncii in varianta actuala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:bye:

Nu o sa ai probleme la in momentul in care iti vei face dosarul pt a intra in concediu de maternitate.

Uite, ti-am atasat codul muncii in varianta actuala

Cum se poate vedea fisierul acesta, m-ar interesa si pe mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi la Codul Muncii, cauta legea 53 din 2003. in linku de mai jos gasesti toate modificarile. presupun ca te pricepi sa cauti ce ai nevoie. bafta.

daca nu, keep asking.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca te referi la Codul Muncii, cauta legea 53 din 2003. in linku de mai jos gasesti toate modificarile. presupun ca te pricepi sa cauti ce ai nevoie. bafta.

daca nu, keep asking.

Care link, eu nu vad nimic ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×