Sari la conținut
Forum Roportal
marina

intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:blinca:

 

Scaype, daca am abonament cu trafic limitat la 600Mb imi consuma din Mb?

Nu va suparati ca am intrebat ca nu ma prea pricep dupa cum stiti si vreau sa vorbesc cu cineva din America si se aude foarte rau prin yahoo, cu intreruperi.

 

 

 

 

 

 

 

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! Am intrebat pentru cineva care este abonat la Astral. Eu sunt abonata la CTRNet o firma din Baia Mare cu filiala la Sibiu, nu am limita de trafic.

Nici eu nu aud prea bine prin Yahoo dar abonamentul meu are banda destul de ingusta dar de la 1 februarie am cerut dublarea. Sunt curioasa cum va merge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scaype merge mult mai bine cand vine vorba de voice chat - cel putin mie imi merge mult mai bine decat Yahoo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ALL FAITHFULL ROPORTAL (si aici ma refer atat la site, cat si la admin) :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

marina iti consuma din trafic asa mult.. dar pentru ce-ti faci griji ca 600 de mega poti vorbi :De :De mult timp.. si daca ziceai ca ai nelimitat si mai bine.. si depinde de conexiunea ta de net si a acelui persoane.. ca sa mearga bine trebuie sa ai si tu BrodBand cu viteza de 1240 caps.. si merge cu 60/ca .sa ala e bune ca sa vb cu prietenu din america. upload manca bine .. si conteaza sa intre uploadul catre ala ca sa auda cat mai bine si fara intrerupere.. ocaz 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×