Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Sexul si varsta!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:beee:

Esti verde, fiule. Eu vorbesc de barbati de 45-50 de ani aicea... :brunette:

Scirtz..acum ce vrei sa te mangaie sau sa ... :phone:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scirtz..acum ce vrei sa te mangaie sau sa ... :brunette:

 

Primesc in audienta in fiecare Joi 16:30-17:00...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar sunt femei la 35 de ani care au 10% din experienta unora de 22.....nu cumva si femeilor in varsta le place sa fie vanate de tinerei? Plus ca o relatie fara un viitor este preferabila ambelor sexe?

 

Cunosc un caz de femeie de 27 de ani cu pusti de 17.... deci, orice este posibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok..am inteles faza cu barbatii mai in varsta..dar nu se simte si nevoia aventurii, a inconstientului pe care numai unul tanar ti-o poate da? Adica nu te simti mai tanara si tu langa cineva tanar? Nu esti mai admirata daca la 40 de ani iesi cu un tip bine de , sa zicem, 25? Si chiar, in jurul carei varste apare maturitatea sexuala la barbati si la femei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce zicea Her?

Ca la 30 de ani viata sexuala se epuizeaza? sau care era faza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok..am inteles faza cu barbatii mai in varsta..dar nu se simte si nevoia aventurii, a inconstientului pe care numai unul tanar ti-o poate da? Adica nu te simti mai tanara si tu langa cineva tanar? Nu esti mai admirata daca la 40 de ani iesi cu un tip bine de , sa zicem, 25? Si chiar, in jurul carei varste apare maturitatea sexuala la barbati si la femei?

Depinde cum te porti..crezi ca se mai uita la virsta. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta chiar m-a socat.dupa 30 de ani femeile uita de inhibitii?? 8) mi se pare tare ciudat.vorbesti din experienta?ca eu sincer nu prea cred k ar fi asa.iar faptul ca o femeie mai in varsta are relatii cu cu cineva mult mai tanar e mai degraba o iesire din cotidian, un remediu pentru trecere timpului si nu o experimentare a pozitiilor pe care nu le-a incercat in tinerete :crazy:)) asta cu "pe la spate" chiar m-a amuzat.

Cat despre intrebarea lansata sexul si varsta cred k depinde de la caz la caz dar in majoritatea situatiilor barbatii mai experimentati si poate chiar mai in varsta(max 35) sunt mai pasionali iar sexul cu ei este sublim:D

Sa nu ne spui ca vb din experienta ..ca iti cer nr de tel. :ok: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×