Sari la conținut
Forum Roportal
PLvTRUE

Problema sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare, sincer imi este cam rusine sa ma confesez aici dar nu am nimic de pierdut.

 

Am cunoscut o fata pe internet, am vorbit vreo 3 luni, si acum de curand am fost la ea, ea fiind la ceva distanta de mine stiti si na, ne placem, tinem unu la altul dar eu am o mica problema pe care ea nu o stie, nu i-am zis-o deoarece imi este rusine , eu fac in curand 25 de ani si spre rusinea mea de o sapt mi am inceput viata sexuala cu aceasta fata, si sa revin ,am avut o erectie buna prima data dar ejaculez precoce in maxim 2 min am fost gata , asta prima data, aa 2 oara a tinut ceva mai mult dar pana in 5 min,marturisesc ca in urma cu app 1 an am renuntat sa ma mai masturbez,o practicam app zilnic de mai multi ani....si de care nu prea sunt mandru dar na toti gresim...ce sa fac? sincer am avut emotii mari prima data, iar dupa aceea cand am mai facut-o tot cu fata asta la intervale de cateva ore pana intr-o zi m-am gandit la ce s-a intamplat prima data si la fel ejaculare rapida , prea repede s-a terminat totul, e o chestie pshiologica? ar trebui sa merg la doctor? ce ma sfatuiti sincer, dar fara mistouri va rog.

Sper ca am postat bine, nu prea le am cu siteurile astea.

O zi buna la toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Salutare, sincer imi este cam rusine sa ma confesez aici dar nu am nimic de pierdut.

 

Am cunoscut o fata pe internet, am vorbit vreo 3 luni, si acum de curand am fost la ea, ea fiind la ceva distanta de mine stiti si na, ne placem, tinem unu la altul dar eu am o mica problema pe care ea nu o stie, nu i-am zis-o deoarece imi este rusine , eu fac in curand 25 de ani si spre rusinea mea de o sapt mi am inceput viata sexuala cu aceasta fata, si sa revin ,am avut o erectie buna prima data dar ejaculez precoce in maxim 2 min am fost gata , asta prima data, aa 2 oara a tinut ceva mai mult dar pana in 5 min,marturisesc ca in urma cu app 1 an am renuntat sa ma mai masturbez,o practicam app zilnic de mai multi ani....si de care nu prea sunt mandru dar na toti gresim...ce sa fac? sincer am avut emotii mari prima data, iar dupa aceea cand am mai facut-o tot cu fata asta la intervale de cateva ore pana intr-o zi m-am gandit la ce s-a intamplat prima data si la fel ejaculare rapida , prea repede s-a terminat totul, e o chestie pshiologica? ar trebui sa merg la doctor? ce ma sfatuiti sincer, dar fara mistouri va rog.

Sper ca am postat bine, nu prea le am cu siteurile astea.

O zi buna la toti.

 

O zi buna si tie!

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sincer imi este cam rusine sa ma confesez aici dar nu am nimic de pierdut.

 

Am cunoscut o fata pe internet, am vorbit vreo 3 luni, si acum de curand am fost la ea, ea fiind la ceva distanta de mine stiti si na, ne placem, tinem unu la altul dar eu am o mica problema pe care ea nu o stie, nu i-am zis-o deoarece imi este rusine , eu fac in curand 25 de ani si spre rusinea mea de o sapt mi am inceput viata sexuala cu aceasta fata, si sa revin ,am avut o erectie buna prima data dar ejaculez precoce in maxim 2 min am fost gata , asta prima data, aa 2 oara a tinut ceva mai mult dar pana in 5 min,marturisesc ca in urma cu app 1 an am renuntat sa ma mai masturbez,o practicam app zilnic de mai multi ani....si de care nu prea sunt mandru dar na toti gresim...ce sa fac? sincer am avut emotii mari prima data, iar dupa aceea cand am mai facut-o tot cu fata asta la intervale de cateva ore pana intr-o zi m-am gandit la ce s-a intamplat prima data si la fel ejaculare rapida , prea repede s-a terminat totul, e o chestie pshiologica? ar trebui sa merg la doctor? ce ma sfatuiti sincer, dar fara mistouri va rog.

Sper ca am postat bine, nu prea le am cu siteurile astea.

O zi buna la toti.

 

Nu inteleg, tu cat ai vrea sa tina actul ala ?

Si de ce te nemultumeste pe tine, daca n'o nemultumeste pe ea ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu, la inceputul vietii sexuale, mai toti baietii sunt asa. Nu consider ca e o problema, decat daca fata ta e mai experimentata si nu are rabdare cu tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Pai as vrea sa tina mai mult actul , asa e aiurea rau...

@Pai ma cam nemultumeste deoarece nu o pot satisface, si din cauza asta zic....

 

@pai ea are rabdare cu mine, problema e ca eu nu am rabdare cu mine :)...sunt foarte stresat pe chestia asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat te ajuta raspunsul meu... prima data m-a tinut ceva gen 15 secunde.

A doua oara era dimineata, abia ma trezisem, nu mers la toaleta, nu nimic. A tinut ceva peste o juma' de ora.

Concluzia: poate iti alegi momente mai proaste pentru tine, poate iti faci cam multe probleme, in loc sa te bucuri pur si simplu.

Apoi... primul numar dureaza cat o dura. Stai si te odihnesti o vreme (nu 10 ore, ceva gen 30 de minute) si treci la al doilea numar, ca doar e new girlfriend, e prospata si trebuie, este necesar. Al doilea numar dureaza clar mai mult. Iar al treilea numar, deja o sa sari de o ora.

Asa ca, nu-ti mai face probleme. Stai calm, esti barbat, nu vibrator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat te ajuta raspunsul meu... prima data m-a tinut ceva gen 15 secunde.

A doua oara era dimineata, abia ma trezisem, nu mers la toaleta, nu nimic. A tinut ceva peste o juma' de ora.

Concluzia: poate iti alegi momente mai proaste pentru tine, poate iti faci cam multe probleme, in loc sa te bucuri pur si simplu.

Apoi... primul numar dureaza cat o dura. Stai si te odihnesti o vreme (nu 10 ore, ceva gen 30 de minute) si treci la al doilea numar, ca doar e new girlfriend, e prospata si trebuie, este necesar. Al doilea numar dureaza clar mai mult. Iar al treilea numar, deja o sa sari de o ora.

Asa ca, nu-ti mai face probleme. Stai calm, esti barbat, nu vibrator.

 

 

Pai si la mine a durat din ce in ce mai mult dar nesemnificativ, adica de la aproape 1 min, la 3-4, asta ma ingrijoreaza pe mine, punctez ca veneam dupa o distanta de vreo 600 de km cu trenul si noapte nedormita , puls in ultima vreme sunt cam stresat, oare or fi contat si astea? si in plus mi am dorit enorm sa imi incep viata sexuala...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×