Sari la conținut
Forum Roportal
Daubinesolo

Toni Luca & Alfa Band

Postări Recomandate

Am avut marea placere sa merg la o cumatrie in care sa cante solistul si unul din membrii formatiei la clape.

Eu unul am ramas foarte placut surprins de cum au prestat. Au avut un repertoriu foarte bogat, de la populara, la rock'n roll, manele, muzica comerciala noua, pana si "ai se eu te pego" au cantat, cu propria interpretare, de te prapadeai de ras. In acelasi timp erau niste oameni plini de viata, interpretul dansand cu noi din cand in cand.

Repertoriul nu consista doar din melodii de genu, canta si blues, vals, tango, latino dar si melodii in spaniola, italiana, engleza.

Pretul pentru cumatria de 60 de persoane a fost la 20 mil, si a tinut aprox 10 ore.

Desigur ca se negociaza si daca sa fie formatia mai mare, sunt 2 interpreti, instrumente mult mai multe si toate cele.

Ca si contact ii puteti gasi pe internet, iar numarul de telefon este :0756.105899 . Ei presteaza mai mult in zona moldovei, dar cred ca ar merge si in alte zone.

PS. Aveti si demo-uri de melodii si atmosfera care o pot crea foarte usor pe site la ei, ii veti gasi instant pe internet.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Dragilor m-am casatorit si i-am avut pe acesti baieti la nunta,de-a dreptul incantatori . Formatia Toni Luca Band ramane un reper ,stiu sa faca atmosfera ,ii recomand cu placere ,chiar merita sa fie cunoscuti. Bafta dragilor si multumesc pentru ce mi-ati oferi la nunta,multa emotie si dinamism. Am sa va pastrez numarul mi-as dori sa o faceti si voi. dragos din iasi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×