Sari la conținut
Forum Roportal
Meutoini1

Ce pot să fac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multi doar supravietuiesc in speranta ca intr-o zi vor trai cu adevarat, nu esti singurul. Poate te incalzeste un pic sa stii asta. :)

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ai fi vrut sa fi facut ceva si sa te simti la fel ? E buna si doar supravietuirea. Defapt e buna cam orice viata. Trebuie doar sa fii impacat cu tine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt probleme tehnice, se lucreaza la ele.

Revenind la problema ta, simplul fapt ca declari ca iti doresti mai mult decat sa supravietuiesti, ne indica ca nu esti chiar asa blazat, ca undeva in tine inca exista speranta ca poti schimba ceva. Nu stiu daca cineva de pe forum poate sa iti spuna ce anume sa schimbi la tine. Cred ca tu singur poti face asta dupa o analiza atenta. :)

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am patit asa, insa am intampinat alte probleme. De exemplu, imi apar pozele de la avatarele unor useri multiplicate de n ori peste tot. Dar s-a promis ca se vor remedia problemele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu sunt de acord că e bună cam orice viață. Dacă mă limitez doar la supraviețuire, cu ce mă deosebesc de un animal? Asta fac animalele, există doar ca să supraviețuiască. Eu aș vrea ceva mai mult, dar problema e că nu reușesc să mă mobilizez c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

. Du-te in parc si catara-te intr-un copac, pentru inceput. Vorbesc serios.

 

 

 

 

 

E periculos. Io zic sa n-o faca. Daca il confunda careva cu vreo maimuta si-l baga la gradina zoologica ? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×