Jump to content
Forum Roportal
Meutoini1

Ce pot să fac?

Rate this topic

Recommended Posts

Multi doar supravietuiesc in speranta ca intr-o zi vor trai cu adevarat, nu esti singurul. Poate te incalzeste un pic sa stii asta. :)

Edited by Fiero
  • Upvote 1

Si ai fi vrut sa fi facut ceva si sa te simti la fel ? E buna si doar supravietuirea. Defapt e buna cam orice viata. Trebuie doar sa fii impacat cu tine.

• Upvote 1

Sunt probleme tehnice, se lucreaza la ele.

Revenind la problema ta, simplul fapt ca declari ca iti doresti mai mult decat sa supravietuiesti, ne indica ca nu esti chiar asa blazat, ca undeva in tine inca exista speranta ca poti schimba ceva. Nu stiu daca cineva de pe forum poate sa iti spuna ce anume sa schimbi la tine. Cred ca tu singur poti face asta dupa o analiza atenta. :)

Edited by Fiero
  • Upvote 1

Eu n-am patit asa, insa am intampinat alte probleme. De exemplu, imi apar pozele de la avatarele unor useri multiplicate de n ori peste tot. Dar s-a promis ca se vor remedia problemele.

Dar nu sunt de acord că e bună cam orice viață. Dacă mă limitez doar la supraviețuire, cu ce mă deosebesc de un animal? Asta fac animalele, există doar ca să supraviețuiască. Eu aș vrea ceva mai mult, dar problema e că nu reușesc să mă mobilizez c

. Du-te in parc si catara-te intr-un copac, pentru inceput. Vorbesc serios.

E periculos. Io zic sa n-o faca. Daca il confunda careva cu vreo maimuta si-l baga la gradina zoologica ? :pardon: