Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Adevar in minciuna

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu as fi tare mirat sa aflu un asemena lucru. Asta ar explica de ce am fost si mai sunt "oaia neagra" a familiei :roll:

Lasand gluma la o parte, in ceea ce priveste relatia cu parintii mei, nu s-ar schimba nimic. Buni, rai, biologici sau nu, oricum ar fi, ei raman parintii mei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i-as iubi si i-as respecta mai mult pe cei care m-au crescut si m-au invatat cum sa ma formez ca si om in societate. probabil as cerceta trecutul din pura curiozitate . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ar fi daca ai afla acum ca cei pe care i-ai respectat si i-ai iubit toata viata ta, nu sunt de fapt parintii tai? Ce-ai face daca ai afla ca viata ta a fost o minciuna pana in prezent?

 

avand in vedere faptul ca mi`au facut toate poftele in limita banilor de care dispun i-as respecta,as fi suparata normal ca mi-ar fi ascuns un lucru extrem de important,dar as tine si cont de faptul ca nu m-au crescut intr-un mediu dezastruos si mi-au mai ascuns si ca nu sunt parintii mei...

Sa zic concret cum as reactiona nu pot,una e sa imi imaginez cum ar fi si una e sa fiu direct in fapta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de multe ori mi-am pus intrebarea asta!!! :) :lol: :rot:

zilele trecute mi-am aflat grupa sanguina tare ar fi fost sa nu fie nici grupa tatalui/mamei mele...dar... o am pe a tatalui meu... la naiba :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...in primul rand mi-ar fii rusine referitor la modul in care ma comport cu parintii,adica sa aflu ca ei m-au adoptat si eu ma cert zii de zii cu ei,in al doilea rand le-as multumii in gandul meu si as ramane alaturi de ei mereu ,normal :eat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca m-as comporta diferit fata de ei,ca si cu niste rude de genul unchilor... adevarul ca intr-o perioada ma intrebam daca su8nt sau nu adoptat,dar am gasit un aspect fizic cu care seman cu tatal meu :bye: ,amandoi ne putem da degetul mare de la mana stanga "peste cap"(mai greu de explicat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×