Sari la conținut
Forum Roportal
jumanji

Tunning auto... usi verticale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cine poate sa ma ajute...caut un sistem de usi verticale ptr tunning auto...si am vaz ca in romania nu se prea gasesc...eu caut doar sistemul :dee ...mc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza masina ..vroiam sa aflu macar dimensiunile ca pe restul il rezolv eu 8)...dacia...logan:)))

vreau sa stiu dimensiunile la balamale 8)

cred ca pana la urma ma apuca sa fac avion 8)

cum pot sa atasez o poza?

oameni buni chiar nimeni nu stie nica de usile verticale?...sau nu are nici o idee? plzzzzzzzzz:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine e sa ti le adaptezi singur - sa faci usile existente cat mai usoare posibil (destul de greu de realizat avand in vedere ca usile probabil sunt ranforsate de la SN MPI incoace) si sa atasezi niste arcuri/amortizoare de la portbagaje masive. Balamalele... te intelegi tu cu un maistru cu strung si timp :)

Oricum iesi mai ieftin si devii un fel de pionier :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal all stie cineva cu se fac matritele pentru spoilere si pentru praguri ma poate ajuta cineva? stiti anumite persoane care fac asa ceva va rog mult de tot ajutati-ma ca nu stiu cum se fac va multumesc mult si va rog mult daca ma puteti ajuta si stiti cum se fac dati-mi add pe mess la maraonu sau trimite-ti un mail la maraonu@yahoo.com va rog ajutati-ma :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×