Sari la conținut
Forum Roportal
Razvan_78

Dumbrava minunata

Postări Recomandate

Ah da si acu vad ca pe siteul asta e copiata de pe scribd si e si posibilitate de download la fel.Si cand apasa pe download ma trimte pe scribd.

 

Pai da, eu asa am luat-o, cu ajutorul link-ului pe care l-ai dat tu. Ca nici eu nu o gaseam pe scribd (am observat ca si-au schimbat modul de cautare, nu iti mai da posibilitatea sa cauti documentele intr-o anumita limba. Sau n-am gasit eu pana acum, nu stiu).

 

Eu i-am trimis lui Razvan documentul aseara, nu stiu daca a reusit sa il deschida, insa. Deci nu va mai agitati. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai da, eu asa am luat-o, cu ajutorul link-ului pe care l-ai dat tu. Ca nici eu nu o gaseam pe scribd (am observat ca si-au schimbat modul de cautare, nu iti mai da posibilitatea sa cauti documentele intr-o anumita limba. Sau n-am gasit eu pana acum, nu stiu).

 

Eu i-am trimis lui Razvan documentul aseara, nu stiu daca a reusit sa il deschida, insa. Deci nu va mai agitati. :tease:

 

Pai acolo am cautat-o si eu prima data si n-am gasit-o. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu bani. prima data ii platesti sa citeasca si apoi vezi daca prind microbul sau nu.

ca dupa ce il prind, o sa citeaca si fara bani... :tease:

 

An'way. daca ar fi atat de greu si atat de dificl sa citeasca din ceashlov, te-as intelege. Altfel, mi se pare ca e doar o delasare din partea adultilor.

Ochii si psihicul copiilor si asa e destul de pus la perete..secolu' viezei=secolu' de stres. Ar trebui invatati mai presus de toate cm sa isi relaxeze mintea si ochii, constructiv.

...iată cum puteţi greşi definitiv! (mai studiaţi pedagogie)

 

De ce să citim on line? :P

 

Cum spuneam, există argumente pro si contra. Dintre cele ,,pro":

1. timpul

2. găseşti sigur cartea, nu e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mi se pare ca in conditiile date e o greseala.

Initial il motivezi usor sa citeasca. Si apoi nu-i mai dai bani. Pana la urma, daca nu are tragere de carte, nu are si cu asta basta.

Nu mi se pare ca e atat de gresita metoda asta in unele cazuri, sincer. Nu si in ziua de azi.

Poti dezvolta daca tot ai deschis subiectul?

 

Si asta cu scanatul cartilor rare...eu nu am spus ca nu sunt de acord cu cititul , de ex, prin printare a textului gasit on line. mi scuza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu mi se pare ca in conditiile date e o greseala.

Initial il motivezi usor sa citeasca. Si apoi nu-i mai dai bani. Pana la urma, daca nu are tragere de carte, nu are si cu asta basta.

Nu mi se pare ca e atat de gresita metoda asta in unele cazuri, sincer. Nu si in ziua de azi.

Poti dezvolta daca tot ai deschis subiectul?

 

Si asta cu scanatul cartilor rare...eu nu am spus ca nu sunt de acord cu cititul , de ex, prin printare a textului gasit on line. mi scuza.

 

Editat de Insolit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×