Sari la conținut
Forum Roportal
Wotaken

Adevarata vocatie: homosexualitatea!

Postări Recomandate

Salut , inainte de toate trebuie sa precizez numaidecat ca ma numesc Matei , poate nu e important dar consider ca e cel mai just si semnificativ gest , pentru ca , bineinteles , n-ar fi frumos chiar deloc sa nu ma prezint , chiar daca , in neputinta mea consider , fara putinta de tagada faptul ca nu e tocmai un nume cine stie ce ales.

Asadar , ma numesc Matei , dupa cum bine am precizat , si ceea ce vreau sa spun e poate ceva indubitabil prostesc sau naiv , dar inconstienta mea , aflata in momentul asta la un prag de joasa altitudine ma indeamna fara nici-o grija sa povestesc si eu ceea ce li se poate intampla unor oameni , in aparenta simpli. Evident , n-as vrea sa ma considerati ca fiind un veritabil nesimtit pentru ca , bineinteles nu sunt nici pe departe atat de infatuat pe cat s-ar putea crede , dar azi mi-am dat seama de doua lucruri pe care vreau , fara indoiala , sa le impartasesc.

Eu fac parte dintr-o organizatie secreta ce-si propune , in bunatatea ei , sa transforme oamenii in adevarate modele ale societatii.Bucuria mea a fost un intreg suflu de respiratie divina cand , in urma cu cinci ani am fost , fara oroare presupusa , initiat in aceasta societate care , desi la prima vedere am putea zice ca e una nu foarte importanta ci una extrem de banala , este de departe extrem de importanta in bunul mers al societatatii.Aici mi-am facut prieteni , oameni cu adevarat iluminati , si tot aici am invatat ce inseamna dragostea.Dragostea pentru frate.

Oamenii acestia sunt dispusi sa riste orice pentru tine , iar eu , un romantic si sensibil de mare suflet am neglijat propria persoana doar sa fiu pe plac acestor frati , acestor persoane de mare omenie care nu doar ca impresioneaza prin inteligenta lor , dar insusi caracterul lor debordant te uimeste in asa masura incat nu poti decat sa-ti scoti palaria in fata dansilor.Totul a mers bine pana acum un an cand , un nou membru a fost recrutat in sediul nostru , un baiat destul de tanar care , la prima vedere , mi-a dat un sentiment de neliniste. Oare ce se intampla cu mine ? De ce eram asa de emotionat , de nervos la aparitia acelui baiat ? In trei saptamani n-am schimbat nici-o vorba, nu stiam nici macar cum il cheama , dar cu toate astea de-abia ma abtineam sa nu sar la gatul lui si sa-l interoghez cu bestialitate pentru propria placere.Apoi mi-am dat seama : ca in organizatia noastra nu erau admise femei , iar ceilalti frati nu erau niciodata in compania sexului frumos.Ba chiar dimpotriva , as zice ca unii mergeau brat la brat si as putea jura ca isi aruncau priviri prea tandre , ce implicau prea multa pasiune.

Apoi am descoperit adevarata vocatie cu ajutorul lor : homosexualitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica voi aveti o organizatie secreta si faceti sex intre voi nu?

Asta sigur o sa faca lumea mai buna! Sa nu va prinda secretii aia de Bilderbergi, ca-s oameni rai si va pedepsesc indiferent de orientarea sexuala. Pot sa raspund eu la intrebarile " ce se intampla cu mine? " "de ce eram asa de emotionat?"...aaa poate pentru ca esti gay?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica voi aveti o organizatie secreta si faceti sex intre voi nu?

 

Era un film misto pe tema asta :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, asa se intampla, te bagi la ceva si dai de altceva

pe buna dreptate !

 

Adica voi aveti o organizatie secreta si faceti sex intre voi nu?

 

parol ! venerabile , faci o grava eroare prin ceea ce insuti sustii , organizatia are un scop precis iar dumneata ar trebui sa nu patezi onoarea ei.

 

Asta sigur o sa faca lumea mai buna! Sa nu va prinda secretii aia de Bilderbergi, ca-s oameni rai si va pedepsesc indiferent de orientarea sexuala.

 

Clubul Bilderberg nu e nicidecum o organizatie secreta din moment ce ai auzit de ea , si nicidecum nu sunt oameni rai , ba chiar sunt niste oameni cu adevarat destepti , adevarati conducatori.

 

Pot sa raspund eu la

 

nu , multumesc.

Editat de Wotaken

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce e ciudat, tocmai m-am intalnit cu o colega de facultate dupa 10 ani, in autocar, si mi-a povestit ca la ea la Paris are cativa colegi homo.

 

a fost subiectul de discutie, eu nu am intalnit pana acum. ca sa vezi coincidenta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare ce se intampla cu mine ? De ce eram asa de emotionat , de nervos la aparitia acelui baiat ?

asa e cand nu ai femei prin preajma o bucata de timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu fac parte dintr-o organizatie secreta ce-si propune , in bunatatea ei , sa transforme oamenii in adevarate modele ale societatii

 

Apoi am descoperit adevarata vocatie cu ajutorul lor : homosexualitatea.

Sa inteleg ca societatea pe care o frecventezi au ca model social homosexualitate ?

 

Nu'i exclus, dar asta nu e o strategie la vedere . Este una perfida, prin care "fratii" mai inalti in grad se asigura ca ceilalti membri poti fi leali organizatiei .

Este mai usor sa santajezi o persoana care are secrete . :beee:

 

 

 

PS .

Eu nu'ti prevad o iesire din situiatia asta , cu atat mai mult din fratie .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×