Sari la conținut
Forum Roportal
yankyt200

Surpriza din posta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am primit pe la sfarsitul luni aprilie 2009 un aviz in posta la adresa din vechiul buletin (Bistrita) din 2006 am un nou buletin si o noua adresa (Cluj), intreband la posta(BN) de unde vine recomandata Politia rutiera Cj....Nu multumesc,lasati-o acolo...Am o masina inmatriculata pe numele meu cu noua adresa din buletin....posibil sa ma fi prins radarul fix de la intrare in Martinesti in directia Turda (in jur de 90km/h) sau vreun altul de pe ruta Turda-Cluj-Bistrita...mentionez ca nu mi-am schimbat permisul de conducere e tot cu vechiul domiciliu...Oricum ce vreau sa intreb e legat de neridicarea recomandatei....Ce se poate intampla? Cum e cu puncetele?.....cu amenda.....Ce ar trebui sa fac in caz ca o sa-mi trimita ceva la noua adresa? Multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dacă nu ai semnat recomandata, atunci ea se va

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am primit pe la sfarsitul luni aprilie 2009 un aviz in posta la adresa din vechiul buletin (Bistrita) din 2006 am un nou buletin si o noua adresa (Cluj), intreband la posta(BN) de unde vine recomandata Politia rutiera Cj....Nu multumesc,lasati-o acolo...Am o masina inmatriculata pe numele meu cu noua adresa din buletin....posibil sa ma fi prins radarul fix de la intrare in Martinesti in directia Turda (in jur de 90km/h) sau vreun altul de pe ruta Turda-Cluj-Bistrita...mentionez ca nu mi-am schimbat permisul de conducere e tot cu vechiul domiciliu...Oricum ce vreau sa intreb e legat de neridicarea recomandatei....Ce se poate intampla? Cum e cu puncetele?.....cu amenda.....Ce ar trebui sa fac in caz ca o sa-mi trimita ceva la noua adresa? Multumesc anticipat!

Vestea buna e ca nu mai functioneaza camerele cel putin pe moment. Se pare ca sunt in afara legii. Zilele trecute i9n drum spre Tg. Mures le-am vazut- si erau toate acoperite cu pungi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×