Sari la conținut
Forum Roportal
anonymus7

Intrebare privind regulamentul scolar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si cum dovedeste cineva ca ai motivat cateva absente anul trecut? Auzi...caz penal. :)

Ar fi infractiune doar daca ai fura catalogul inainte sa le motivezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde si ce varsta ai. Dar in principiu, nu este infractiune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eram in clasa a noua cand s-a intamplat chestia asta si la mine in liceu...Nu e fapt penal, se aplica regulamentul liceului, care banuiesc ca e la fel peste tot...Colegele au avut 4 la purtare pe respectivul semestru, iar profa la a carei ora se intamplase sa se motiveze absente si sa se puna note a trebuit sa-si dea demisia ca sa nu fie nevoita sa suporte penalizarea care i se aplica la salariu pt neglijenta...That's all...Retroactiv nu cred ca se poate sa ti se intample ceva... Cataloagele merg in arhiva, din cate stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Precis vrei sa dai la facultate si vrei sa apari "curata" .... dar mana lunga al legii va afla si cand ti-e lumea mai draga ...

te vor lega si aresta ... + anula recordurile scolare!!!! zic eu, ca nimic nu ramane nepedepsit.

:) Asta e tare !

 

Si ca o completare..

Vei fi inlantuit alaturi de cei mai mari criminali ai Romaniei, si fosti colegi iti vor arunca chiftele peste gard. :tease:

Sa nu mai spun ca atunci cand vei iesi de la puscarie, vei fi deja batran si bolnav.

Asta este pedeapsa pentru aceasta fapta abominabila.

 

Auzi tu, sa motiveze absentele. :tease: ntzz, ntzz..unde o sa ajunga societatea asta ?! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cum dovedeste cineva ca ai motivat cateva absente anul trecut? Auzi...caz penal. :)

Ar fi infractiune doar daca ai fura catalogul inainte sa le motivezi.

 

 

 

se poate dovedi, daca ai material video...

 

 

Precis vrei sa dai la facultate si vrei sa apari "curata" .... dar mana lunga al legii va afla si cand ti-e lumea mai draga ...

te vor lega si aresta ... + anula recordurile scolare!!!! zic eu, ca nimic nu ramane nepedepsit.

 

 

aham...nu ii vorba de mine...

 

:) Asta e tare !

 

Si ca o completare..

Vei fi inlantuit alaturi de cei mai mari criminali ai Romaniei, si fosti colegi iti vor arunca chiftele peste gard. :tease:

Sa nu mai spun ca atunci cand vei iesi de la puscarie, vei fi deja batran si bolnav.

Asta este pedeapsa pentru aceasta fapta abominabila.

 

Auzi tu, sa motiveze absentele. :tease: ntzz, ntzz..unde o sa ajunga societatea asta ?! :tease:

 

 

daaa :o:).... legea "dura" a Romaniei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×