Sari la conținut
Forum Roportal
Crossover

Inchisoarea Ingerilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Inchisoarea Ingerilor (the shawshank redemption)

 

regia: Frank Darabont

 

In rolurile principale: Morgan Freeman, Tim Robbins

 

Un film de 7 stele!!!! :lol2: a fost parca si pe la tv nu stiu pe ce program.Daca aveti banda la net trebuie sa-l descarcati urgent, merita 2 ore sa stai in fotoliu sa te uiti!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inchisoarea Ingerilor (the shawshank redemption)

 

regia: Frank Darabont

 

In rolurile principale: Morgan Freeman, Tim Robbins

 

Un film de 7 stele!!!! :cry:

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O prima impresie fost ca nu imi citea cd-ul :cry: ...si m-am uitat la "Dirty dancing"... si-am adormit fericita :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Abia astept o prima parere despre acest film :P

 

Inchisoarea ingerilor, un film la care sincer au inceput sa-mi deie lacrimi.Cand le-a dat bere la aia si sau simtit oameni liberi ma impresionat, dar cand sa inchis in birou si a pus muzica pentru el si pentru detinuti am inceput sa plang.

Eu ias da mai multe stele daca sar putea si oscaruri, dar lasa ca aia da la Titanic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inchisoarea Ingerilor (the shawshank redemption)

 

regia: Frank Darabont

 

In rolurile principale: Morgan Freeman, Tim Robbins

 

Un film de 7 stele!!!! :jester: a fost parca si pe la tv nu stiu pe ce program.Daca aveti banda la net trebuie sa-l descarcati urgent, merita 2 ore sa stai in fotoliu sa te uiti!!!

Ai dreptate e demential filmul-o realizare de exceptie.Imi aduce aminte de PAPILLON cu Steve McQueen si Dustin Hoffman-o alta capodopera a genului-facut dupa fapte reale.Pacat ca nu a luat OSCAR.dar asta e mai putin important... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O prima impresie fost ca nu imi citea cd-ul (w00t) ...si m-am uitat la "Dirty dancing"... si-am adormit fericita :jester:

Pacat ca nu iti citeste CD-ul.Filmul e o realizare de exceptie.Ti-l pot da in format DVD.Cauta eventual PAPILLON cu Steve McQueen si Dustin Hoffman-o alta capodopera a genului-facut dupa fapte reale.DIRTY DANCING e un film siropos-comercial care a facut mare impresie in anii '80 dar mai mult la femei...Oricum nu se pot compara fiind genuri diferite... :P

 

Inchisoarea Ingerilor (the shawshank redemption)

 

regia: Frank Darabont

 

In rolurile principale: Morgan Freeman, Tim Robbins

 

Un film de 7 stele!!!! :) a fost parca si pe la tv nu stiu pe ce program.Daca aveti banda la net trebuie sa-l descarcati urgent, merita 2 ore sa stai in fotoliu sa te uiti!!!

Apropo-ai PAPILLON?Il caul demult...si mai vreau daca ai LOLITA cu Jeremy Irons si Dominuque Swain.MERSI :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O prima impresie fost ca nu imi citea cd-ul :cheer: ...si m-am uitat la "Dirty dancing"... si-am adormit fericita 8)

dirty dancing? papusa, grow up! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inchisoarea Ingerilor (the shawshank redemption)

 

 

 

chiar mi-a placut acest film.

l-am revazut de 2 ori si dupa acest film Morgan Freeman a devenit unul din actorii mei preferati

film de 5 stele :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×