Sari la conținut
Forum Roportal
Aurorita

PUPA Cosmetice de vanzare

Postări Recomandate

Eu vorbeam despre cele care n-au bani dar vor sa lase impresia ca au.Acelea nu-si permit luxul de a nu acorda importanta daca sunt 50 RON in plus sau in minus,pandesc ofertele de pe net si cumpara de unde-i mai ieftin pentru a avea ce etala.De curiozitate,ai putea sa arunci un ochi pe site-urile romanesti de licitatii,unde se gasesc produse Chanel,Armani,etc la pret mai mic,sa vezi cat de bine se vand.Cumparate de fete care isi dau ultimii bani pe asa ceva.

 

Nu-i totuna cu Elena Basescu ,spre exemplu,care intr-adevar nu cred ca sta sa pandeasca pe net oferta la cosmeticele PUPA ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te sfatuiesc sa nu imi mai urmaresti posturile pt a ma ataca. Am o matusa care face farmece. S-ar putea sa nu te mai ia nimeni o viata intreaga de acum incolo. Stai cuminte ca te trezesti cu calti in perna!

 

Multa iubire!

asa se zice pe aici...

 

Una la mana, nu ti-am urmarit niciun post sa te atac. Nu am timp de asa ceva si nu reprezinti nimic pentru mine. Aici sunt discutii libere, iar cand opiniile sunt diferite, mai intervin si certurile. E normal in Romanica.

 

Dar o singura intrebare am: de cand si pana cand ma ameninti tu pe mine? Ne cunoastem cumva? Tu ai impresia ca eu cred in prostiile astea de "farmece"? :P

Si printr-o supozitie, daca matusa ta ar face farmece, eu, daca as fi in locul tau, mi-ar fi teama sa nu cada pe mine, nu pe altii (sau chiar pe matusa ta). Doamne fereste.

 

P.S.: Nu imi fac probleme ca nu ma mai ia nimeni, am o relatie mai mult decat serioasa!

 

Te pup si iti propun sa facem pace. Las eu de la mine :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×