Sari la conținut
Forum Roportal
oneal

need help neaparat!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutarestiu ca nu sunt poate in sectiunea care trebuie dar am nevoie de ajutor.nu vreau sa ocup mult spatiu asa ca o sa fiu la subiect.vreau sa creez un tabel un sa pun niste

imagini de exemplu,si cand dau click pe cate una din poze sa imi apara un dreptunghi sau o pagina in centru

unde sa scriu eu ceva.stiu ca poate pare usor dar nu imi dau seama.am inteles ca este ceva cu "eventlistner"

sau ceva de genu asta..poate ma ajuta cineva..multumesc anticipat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutarestiu ca nu sunt poate in sectiunea care trebuie dar am nevoie de ajutor.nu vreau sa ocup mult spatiu asa ca o sa fiu la subiect.vreau sa creez un tabel un sa pun niste

imagini de exemplu,si cand dau click pe cate una din poze sa imi apara un dreptunghi sau o pagina in centru

unde sa scriu eu ceva.stiu ca poate pare usor dar nu imi dau seama.am inteles ca este ceva cu "eventlistner"

sau ceva de genu asta..poate ma ajuta cineva..multumesc anticipat :)

 

in ce limbaj vrei sa faci tabelul ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ce limbaj vrei sa faci tabelul ? ;)

 

nu este chiar un tabel,eu am o harta a romaniei ,si vreau sa pun in cateva judete un logo,pe post de buton,pt ca atunci cand dau click pe el sa imi apara o fereastra sau o imagine unde sa am scrise cateva adrese.asta am vrut sa zic :)

 

cum am zis-o si pe alte site-uri...nu ma astept sa imi faca cineva chestia asta,cer doar un sfat sau un loc unde sa ma informez in ceea ce as vrea eu sa fac.

 

P.S.: nu conteaza in ce limbaj,eu ma gandeam la flash,dar daca se poate si in alt limbaj,de ce nu.e mult mai bine.cred :o:

 

ms frumos

Editat de oneal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×