Sari la conținut
Forum Roportal
goldfrapp

Cu ce ne ajuta firmele de brokeraj?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De cele mai multe ori, pentru a face o alegere coreceta ai nevoie de putin ajutor.In tara noastra bursa este un subiect elitist, destinat oamenilor de afaceri, care vand si cumpara actiuni.

Acest domeniu insa, a inceput sa fie accesat si de oameni obisnuiti care vor sa investeasca, fara sa fie experti in tranzactii.

Aici intervin firmele de brokeraj, care te ajuta sa nu faci o investitite proasta, care nu ar avea sorti de izbanda.

Eu stiu cateva...va intreb acum voi apelati la ei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cele mai multe ori, pentru a face o alegere coreceta ai nevoie de putin ajutor.In tara noastra bursa este un subiect elitist, destinat oamenilor de afaceri, care vand si cumpara actiuni.

Acest domeniu insa, a inceput sa fie accesat si de oameni obisnuiti care vor sa investeasca, fara sa fie experti in tranzactii.

Aici intervin firmele de brokeraj, care te ajuta sa nu faci o investitite proasta, care nu ar avea sorti de izbanda.

Eu stiu cateva...va intreb acum voi apelati la ei?

daca as avea acum 15.000 si astia ar fi bani de care as putea uita usor...i-as rula la bursa.

cu putin noroc ai putea sa-i dublezi in cateva luni..pana intr-un an..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Bursa constituie un subiect foarte dezbatut, subevaluat si supraevaluat, instabil si care necesita o oarecare familiarizare cu subiectul inainte de a face vreo investitie nepotrivita sau riscanta.

Indicele BET a tot scazut lately si multi dintre noi s-au ingrijorat in urma acestor fluctuatii.

Ca tanar investitor, prefer sa apelez la serviciile specializate ale unei firme de brokeraj, pentru siguranta investitiilor mele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apelez la cunoscatori....De curand am ales o firma de brokeraj in vederea familiarizarii cu domeniul bursier.

Eu am apelat la KD Capital Management.Voi ce ati auzit despre ei? Singurele informatii pe care mi le-au furnizat au fost ca in comparatie cu alte firme - KD Capital Management incepe sa devina vizibila pe piata. Numai anul asta au avut rulaje de patru milioane d euro

Am auzit ca investitiile in obligatiuni sunt interesante si nu trebuie sa platesti impozit. I-am auzit pe cei de la KD Capital Management ca fac asta. Puteti sa-mi explicati mai multe despre subiect?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×