Sari la conținut
Forum Roportal
AndyM

RoTest

Postări Recomandate

Pentru a nu mai explica eu, am sa dau copy/paste la unele texte de pe site:

 

Ce este RoTest?

RoTest este un site in care utilizatorii pot participa la diferite teste din diferite categorii.

Cei mai bun utilizatori se claseaza in Top10 useri din tot site-ul.

 

Testele pot fi unele educative, facand parte din testele diferitor materii de scoala, sau pot fi teste amuzante, circulatie, sau ori ce teste.

 

Utilizatorii care au mai mult de 15 teste complete, pot sa propuna propriile teste.

 

Dupa propunerea testului trebuie asteptat ca un administrator sau moderator sa il aprobe.

 

Pana la aprobare nu va fi activ sau vizibil.

 

 

De ce imi trebuie cont?

 

Probabil ati vazut pe internet diferite teste online, in care nu va trebuie cont pentru a participa.

 

In RoTest este necesara logarea pentru ca fiecare utilizator sa aiba propriul lor cont, si si

 

in primul rand sa se tina evidenta punctelor primite, teselor participate, si mediei dintre teste, astfel site-ul este mai distractiv.

 

In al doilea rand, dorim ca si utilizatorii sa poata publica propriile teste. Vrem sa nu poata propune ori ce vizitatori teste, astfel incat, fiecare autor de teste, sa aiba numite drepturi, si ceilanti utilizatori sa vada care sunt userii ce au propus testele la care participa.

 

Nu in ultimul rand, dorim sa facem o competitie intre useri, fiecare sa arate celorlanti cat este de bun.

 

Momentan acestea sunt principalele motive, si sper ca va este deajuns pentru a face site-ul mai distractiv decat simplele site-uri in care nu poti decat sa participi la anumite teste, fara a avea si alte avantaje.

 

 

Daca diriti sa-l incercati, site-ul este http://www.rotest.info

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×