Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Nu ma luati in seama

Postări Recomandate

Sambata seara.

Stau pe forum, mananc un mar, vb pe mess si pun un film.

Caut un film.

Prost film am ales si eu.... broken flowers.

Nu il recomand la nimeni.

E vorba de unu care facuse bani din calculatoare (nu specifica ce) si, dintr-o data se trezeste cu o scrisoare de la o fosta iubita de acu' 20 de ani si ii comunica ca are un fiu si ca isi cauta tatal.

Prietenul lui ii face un plan si il pune sa caute toate prietenele care le-a avut atunci ca sa vada cine e mama fiului lui , daca intr-adevar are un fiu si sa il cunoasca.

Ma rog...le vede pe fiecare in parte. Nu il gaseste. Apoi se intalneste cu un baiat, ii da de mancare si brusc se termina filmul.

Intru inapoi pe forum..ca n-am somn si...dintr-o data sunt acuzat ca eu imi voi insela nevasta.

De parca m-am insurat. De parca toti barbatii isi inseala nevasta. Eu nu cred ca tatal meu a inselat-o pe mama.

Si nu cred ca toti barbatii isi inseala nevestele. Ca sunt multi, asta e altceva. E ceva normal si biologic. Sa scris de atatea ori ca nu barbatul e devina ptr asta ci natura l-a facut in asa maniera pe barbat.

Ma rog, ma mai uit sa vad ce mai e pe forum , imi mia citesc mail-urile si ma culc.

Daca nu adorm, ma duc sa mai citesc din Codul lui daVinci.

Buna carte !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..misto carte ..trebuia sa o citesti mai demult .. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ziua de azi?

..misto carte ..trebuia sa o citesti mai demult .. 8)
Stiu , dar de fiecare data cand m-am apucat, am imprumutato altcuiva.Iar acum nu o mai dau la nimeni pana nu termin sa o citesc si eu.Cartea nu se mai gaseste de vanzare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am multe amintiri dar nu cred ca ar fi frumos din partea mea sa le povestesc pe forum.

Imi pare rau, amintirile raman un lucru personal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×