Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca tot s-a discutat atat despre penisuri, hai sa discutam si despre ... echivalentul lor. :flowers: Doar ca eu nu spun "perfect" ci IDEAL. Cum trebe sa fie pt voi un vagin ideal?

 

Va las sa postati linistiti, eu mi-am terminat pauza de masa si ma reapuc de munca. Vedeti ce scrieti :salut:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vaginul ideal este cel pe care il ai :salut:

 

opa ... si acuma spui !

 

;)

mai ... si eu care credeam ca ai penis, ce tzeapa mi-am luat ! :)

 

 

Daca tot s-a discutat atat despre penisuri, hai sa discutam si despre ... echivalentul lor. ;) Doar ca eu nu spun "perfect" ci IDEAL.

1. mi-ai furat ideea :flowers: daca gasesti vaginul ala ideal, il facem pe din doua ! :)

 

Cum trebe sa fie pt voi un vagin ideal?

 

nu stiu ce vor alti domni, insa eu zic ca daca poti bea apa din el , e ok ! :cry:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa poti sa aplauzi in el !!! :applause:

sau sa cobori ca-n abataj ! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot s-a discutat atat despre penisuri, hai sa discutam si despre ... echivalentul lor. 8) Doar ca eu nu spun "perfect" ci IDEAL. Cum trebe sa fie pt voi un vagin ideal?

 

Va las sa postati linistiti, eu mi-am terminat pauza de masa si ma reapuc de munca. Vedeti ce scrieti ;)

Pai...defineste "vagin"...ca sa fiu sigura ca inteleg bine la ce anume te referi! :doh:

Daca e ceea ce cred io...si ca sa fiu rautacioasa:"Nu exista vaginuri largi...ci,doar putulici prea mici!" :)

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×