Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

c

Editat de EmmaD
Nu adaugat in reply-uri si tag-urile pt Youtube

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cata dreptate ai!a trecut ceva timp de cand nu am ascultat acesata productie care si dupa parerea mea este una dintre cele mai bune!

Don Jose-Placido Domingo, dar cine este solista?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Don Jose-Placido Domingo, dar cine este solista?

Julia Migenes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Don Jose-Placido Domingo, dar cine este solista?

 

Desi ti-a raspuns End of Story,iti mai dau cateva amanunte despre ea,tata grec,mama portoricana,nascuta la New-York in 1949,descoperita de Leonard Bernstein,si-a inceput cariera pe Broadway,soprana-balerina,sansa vietii ei a fost "Carmen"cu Placido Domingo,Ruggero Raimondi in regia lui Francesco Rosi,dupa a mai facut doar un singur film .Are un site official,poti sa o asculti si in altceva decat in "Carmen",dar nimic din ce vei vedea si asculta nu egaleaza "Carmen".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi ti-a raspuns End of Story,iti mai dau cateva amanunte despre ea,tata grec,mama portoricana,nascuta la New-York in 1949,descoperita de Leonard Bernstein,si-a inceput cariera pe Broadway,soprana-balerina,sansa vietii ei a fost "Carmen"cu Placido Domingo,Ruggero Raimondi in regia lui Francesco Rosi,dupa a mai facut doar un singur film .Are un site official,poti sa o asculti si in altceva decat in "Carmen",dar nimic din ce vei vedea si asculta nu egaleaza "Carmen".

Multumesc pentru informatii. Mi-ar fi placut sa vad intregul film.Din pacate, la TV nu prea se difuzeaza spectacole de opera. Pe programul TVR Cultural sunt programate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc pentru informatii. Mi-ar fi placut sa vad intregul film.Din pacate, la TV nu prea se difuzeaza spectacole de opera. Pe programul TVR Cultural sunt programate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand vin am sa-ti dau o copie dupa video cu "carmen",va mai dura putin ,dar poti conta ca o ai!

 

Multumesc. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc. :yahoo:

 

Este una din inregistrarile mele preferate!Cu mare placere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare ce sa intampla? santem putini pe forum,subiecte abandonate,nimic nou,nici un interes?

Dragi forumisti,hai sa fim mai activi,sa nu lasam forumul sa moara!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×