Sari la conținut
Forum Roportal
florin_symi

ROOOOMANIAAAAA!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pe Luxemburg sigur ii batem si cred ca si Bulgaria o bate pe Albania..daca o s-avem noroc poate face un egal..:flowers:

HAI ROMANIA!!!!!!!! Sper sa-l convoace si pe Nico la nationala,ultima data a dat 2 goluri frumoase pt Auxerre si joaca din ce in ce mai bine..

 

danielniculaewk3mt7.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daniel Niculae revine la lot (yupiiiiiii)

 

Selectionerul echipei nationale a Romaniei, Victor Piturca, a anuntat azi numele celor 11 jucatori, legitimati la cluburi de peste hotare, convocati pentru meciurile Olanda - Romania (24 martie, de la ora 21.30 ora Romaniei, pe stadionul De Kuip din Rotterdam) si Romania - Luxemburg (28 martie, ora 18.30, pe stadionul Ceahlaul din Piatra Neamt), din cadrul preliminariilor EURO 2008, anunta site-ul FRF.

Cei 11 sint: Cosmin Contra (Getafe CF), Gabriel Tamas (Celta Vigo), Cristian Chivu (AS Roma), Razvan Rat (Sahtior Donetk), Paul Codrea (AC Siena), Razvan Cocis (FC Lokomotiv Moscova), Laurentiu Rosu (Recreativo Huelva), Florentin Petre (TSKA Sofia), Daniel Niculae (AJ Auxerre), Ciprian Marica (Sahtior Donetk) si Adrian Mutu (Fiorentina).

Ceilalti jucatori, legitimati la cluburi din Romania, convocati pentru cele doua jocuri, vor fi anuntati dupa disputarea meciurilor contand pentru etapa a 23-a.

 

566716471uw4.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se simte aer proaspat in nationala......sunt sigura intr-o victorie ....merg pe 1-0 pentru noi ,au multe greseli de rascumparat ...... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cred ca o sa INFRANGEM iar(pt ca aia sunt buni iar noi ne chinuim si cu Albania ,daca nu mimau albanezi fotbal cred ca era mare minune de scoteam si un egal atunci).

Nu avem jucatori si nici nu vom mai avea(bazele de antrenament ale copiilor se inchid sau sunt retrocedate), maidane nu mai exista.

Poate o sa ii batem,dar la fotbal pe calculator :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca o sa ii batem dar si un egal ar fi bun!!

 

poate ne mai scoate Mutulica inca o data!!

cat despre cei convocati cred ca vor mai fi modificari!!

HAI ROMANIAAAAA!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate cred ca o sa INFRANGEM iar(pt ca aia sunt buni iar noi ne chinuim si cu Albania ,daca nu mimau albanezi fotbal cred ca era mare minune de scoteam si un egal atunci).

Nu avem jucatori si nici nu vom mai avea(bazele de antrenament ale copiilor se inchid sau sunt retrocedate), maidane nu mai exista.

Poate o sa ii batem,dar la fotbal pe calculator :airkiss:

 

 

brb numai fii atat de pesimist strici moralul echipei ;)

raman fidela scorului meu ....am incredere in baietii nostri ......1-0 pentru noi ...... :airkiss: :blink: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
brb numai fii atat de pesimist strici moralul echipei :)

raman fidela scorului meu ....am incredere in baietii nostri ......1-0 pentru noi ...... :airkiss: :airkiss: :blink:

Asta este moralul care im place...daca ar avea si echipa optimismul asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa spun ,sunt multi care nu prea au jucat impreuna ...vor avea nevoie de timp si mult antrenament sa se acomodeze si sa se gaseasca si sa-si geseasca rostul prin echipa dar........am incredere in profesionalismul lor si mai ales ca au multe pacate de spalat .......eu ma bazez pe chivu foarte tare sper sa stie sa ....lege echipa !

HAI ROMANIA ! :) :lol2: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×