Sari la conținut
Forum Roportal
Yvonne123

Ce ziceti de un catel cadou de Craciun?

Postări Recomandate

Toata lumea se intreba ce cadou sa faca de Craciun celor dragi? Ce poate fi mai dulce, mai frumos, mai ... folositor, ceva ce sa iti fie tot timpul alaturi la bine si la greu... chiar si atunci cand nu mai e nimeni langa tine decat un pui de catelus? Daca va ganditi la un asemenea cadou trimiteti-mi un e-mail la florimatg2@yahoo.com

p.s. Am catei Ciobanesc Caucazian de vanzare. Oferta limitata, sunt dulci, frumosi, jucarii vii iar dupa ce cresc sunt cei mai buni caini de paza la casa omului. Ce alte argumente sa mai dau....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca ne faci tu cadou dandu-ni-i "mocca" :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cadou,catel?Eu n-as vrea un asemenea cadou...asa ceva se alege,nu se primeste,mai ales sub forma de surpriza.

Parerea mea!

 

 

 

In State este la moda sau in traditie !!! Se adopteaza la animale din refugiul celor nedoriti !!!

 

Pentru orice ocazie se ofera un mic animal, chiar si de pasti o pisicuta !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cadou,catel?Eu n-as vrea un asemenea cadou...asa ceva se alege,nu se primeste,mai ales sub forma de surpriza.

Parerea mea!

Zici bine "Parerea mea!" Eu insa am avut de mica catei la casa, cel putin unu , daca nu doi, iar in momentul in care a venit tata cu inca unul acasa (aici e vorba de primul caucazian) nu mai stiam ca sa fac de bucurie... era asa mic si dulce... daca iti plac animalele asa ceva nu poti refuza. E logic si faptul ca daca tie iti plac catei aia mici... de camera si vine cineva cu ... iaca mai namila de ciobanesc nu o sa iti placa, dar cred ca cel ce iti face cadoul stie cam ce fel de caini iti plac, si el poate alege.

 

Credeam ca ne faci tu cadou dandu-ni-i "mocca" :spiteful:

O sa fac rost cat de curand si de "moacele" lor ... sa vi le arat :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era o data sa ne faca cineva cadou un pui de coker,adica la adus la noi si l-a uitat.Si de-aici a inceput calvarul...aveam copilul mic,care abia mergea in 4 labe,cainele era inca nedresat,avea vreo 3 luni si nu facea la nisip,numai pe covoare...dupa vreo 2 alunecari pe kk l-am expulzat din familie pentru ca mi s-a parut greu sa am grija de el in casa...

Raman la ideea ca un caine trebuie sa ti-l alegi tu,potrivit cu caracterul tau si in functie de cat spatiu ii poti oferi.

Acum avem un ciobanesc german,care sta in curte si nu ne deranjam reciproc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot faci reclama in spiritul craciunului, ce gest ar fi mai frumos decat sa-i donezi unor copilasi care-si doresc un prieten de joaca :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea despre a oferi niste fiinte vii, care inseamna responsabilitate, drept cadou de craciun am mai spus-o pe un topic similar, nitel mai jos, asa ca nu ma repet.

 

 

vanzarile se posteaza in forumul Varia --> Promovare, conform regulamentului de acolo, prezentat intr-o tema fixa.

adoptiile se posteaza aici, in tema fixa intitulata adoptii & co.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×