Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Stiri, ce se mai aude p'

Postări Recomandate

de cand va functiona? :jester: macar merg copii nostrii, daca noi n-am fost vrednici sa invatam sa patinam :yahoo:

 

 

am fost weekendul asta pe acolo! inca nu era gata! dar cred ca pana la craciun va fi gata! nu e chiar asa de mare cum s-au laudat ei... cred ca nu au mai avut bani suficienti :P . oricum, am fost dezamagit ca, fata de anul trecut, in cismigiu nu era organizat nimic special pentru sarbatorile de iarna! nici macar un brad impodobit........ (vai de capul lor de edili si vai de capul nostru ca i-am ales...)

 

nu mai stiu astia ce sa mai faca sa stopeze capsunizarea ,,, :cry:

 

sa vina la Londra - sa vezi cum platesti 15 euro pentru o juma de ora pe gheatza.... :spiteful: (

 

 

nu cred ca patinuarul tine de foame...

oricum, in romania s-au schimbat multe in bine... nu te lua dupa ce dau astia pe la televizor! (culmea e ca sunt reporteri si realizatori romani dar ca sa-si faca audienta dau numai tampenii!!!... )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

patinoarul.

Si ce daca daca e cel mai mare din S-E Europei ?

Dealtfel, cine e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva daca daca e intrarea libera la patinoarul din cismigiu si cat costa sa inchiriezi patine???Daca stiti,va rog spuneti-mi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva daca daca e intrarea libera la patinoarul din cismigiu si cat costa sa inchiriezi patine???Daca stiti,va rog spuneti-mi!
Nu stiu la Cismigiu,dar la patinoarul din Floreasca era tariful 200mii.Acum nu mai stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×