Sari la conținut
Forum Roportal
cristina_cluj

Produse Hemel

Postări Recomandate

Da, am auzit. Am doar o crema de calcaie si este buna, dar arata si miroase exact ca crema de galbenele din comert de la Plafar. O prietena are si crema de maini si alte produse si spunea ca nu e foarte multumita de ele. Adica.. aceeasi Marie cu alta palarie. (ref. la celelalte firme de gen)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amarena aceeasi senzatia mi-a dat-o si mie crema pentru calcaie(care de fapt stai sa vezi e buna pentru toate si pentru cosuri si pentru ten si pentru micoze,panaceu universal ce mai... :flowers: )Am mai avut de la ei uleiul (care cat o fi el de ulei nu imi hidrata pielea,ma dadeam dimineata si seara era uscata)si tratamentul pentru caderea parului(tot ulei) care bineinteles nu a avut nici un efect.

Un singur punct forte are Hemel-ul si anume rimelul(mai bun decat L`orealul dar ultima data nu stiu ce s-a intamplat cand l-am comandat ca mi-a venit cam uscat :flowers: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D rimelul se gaseste si in magazine? sau trebuie sa faci comanda neaparat?

Draga mea,

rimelul Hemel nu se gaseste in comert.Pot sa te ajut sa-l obtii pentru ca eu sunt in aceasta afacere.E primul produs pe care l-am cumparat de la aceasta firma si care a fost atat de bun incat mi l-au si furat de curand.

Aceasta firma are cosmetice de o calitate exceptionala cu 2-3 inele de excelenta ca marile firme existente in lume.Experienta cu rimelul o am si te asigur ca este excelent.Contine ulei de ricin care regenereaza genele,peria confera volum si alungire(2in1).

Daca vrei sa te ajut,astept raspuns pe adresa de mail:

remedii_naturale@yahoo.com

Cu bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De-alungul timpului am folosit diverse produse, tot timpul foarte bune.

Dar cele care , cu adevarat mi-au placut, mi-au facut bine, m-am simtit bine cu ele, sunt produsele de Hemel. Repet, mi-au facut foarte bine. Acele produse pe care le-am folosit. Sunt pe baza de uleiuri eterice , de plante medicinale, de miere si ceara de albine. Folosite asa cum trebuie , dau rezultatul scontat.Adica pe pielea umeda. Se consuma foarte greu, folosindu-le in contact cu pielea umeda. Aveti posibilitatea de a le folosi la pret redus( cu 33%), inscriindu-va ca membrii.

 

Merita incercate.

Daca cineva, dorecte mai multe detalii, sunt aici , pe forum, iar daca cineva doreste sa le foloseasca, putem vorbi pe mail.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×