Sari la conținut
Forum Roportal
cristy_05

Dragoste de la distanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am un prieten care sta in Bucuresti iar fata sta in Branesti si se vad doar la scoala si dupa scoala.Acum isi pune problema cum se vor vedea in vacanta deoarece ea nu prea vine in Bucuresti.E dureros sa stii ca nu iti poti vedea persoana iubita dar distanta uneori te face sa tii mult mai mult la persoana respectiva!

Cum gasiti rezolvarea in cazul acesta?Eu unu nu stiu cum :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un prieten care sta in Bucuresti iar fata sta in Branesti si se vad doar la scoala si dupa scoala.Acum isi pune problema cum se vor vedea in vacanta deoarece ea nu prea vine in Bucuresti.E dureros sa stii ca nu iti poti vedea persoana iubita dar distanta uneori te face sa tii mult mai mult la persoana respectiva!

Cum gasiti rezolvarea in cazul acesta?Eu unu nu stiu cum :blink:

Sa-si petreaca vacanta impreuna,la munte, la mare... sau sa gaseasca el o solutie sa mearga la ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca distanta te apropie mult mai mult si cu cat inaintezi in relatie cu atat faci eforturi mai mari sa te intalnesti cu persoana iubita....si e mult mai frumos ca lucrurile sa se intample treptat, te bucuri mai mult de cel/cea de langa tine :crazy: ..testat :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un prieten care sta in Bucuresti iar fata sta in Branesti si se vad doar la scoala si dupa scoala.Acum isi pune problema cum se vor vedea in vacanta deoarece ea nu prea vine in Bucuresti.E dureros sa stii ca nu iti poti vedea persoana iubita dar distanta uneori te face sa tii mult mai mult la persoana respectiva!

Cum gasiti rezolvarea in cazul acesta?Eu unu nu stiu cum :blink:

 

 

 

 

Nu-i treaba mea dar are ea varsta sa plece singura la Bucuresti ??? Sau el de ce nu merge la Branesti ca doar nu e foarte mare distanta !!! poate nu este nici modalitate de transport pana la tramvai sau nu mai circula pe Pantelimon ??? Unde sta baiatul in Bucuresti ??? Au nevoie de odihna si anul scolar va reincepe curind.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate dupa vacanta nici n-o sa mai existe relatia asta :blink:

 

O tabara sau un sejur pe undeva si apare idila de vacanta.. si s-a dus relatia :P Incepe alta, poate la distanta si mai mare :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa stii ca distanta te apropie mult mai mult si cu cat inaintezi in relatie cu atat faci eforturi mai mari sa te intalnesti cu persoana iubita....si e mult mai frumos ca lucrurile sa se intample treptat, te bucuri mai mult de cel/cea de langa tine :P ..testat :blink:

 

mda...cu cat o vezi mai rar, cu atat ti-e mai draga ! :crazy:

 

se poate si amoare din scrisori ! sic! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda...cu cat o vezi mai rar, cu atat ti-e mai draga ! :crazy:

 

se poate si amoare din scrisori ! sic! :-

:blink: ..maniacule...exista telefon :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Offff..ce trist . :blink:

da...plange inimioara in noi ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-i treaba mea dar are ea varsta sa plece singura la Bucuresti ??? Sau el de ce nu merge la Branesti ca doar nu e foarte mare distanta !!! poate nu este nici modalitate de transport pana la tramvai sau nu mai circula pe Pantelimon ??? Unde sta baiatul in Bucuresti ??? Au nevoie de odihna si anul scolar va reincepe curind.

El sta in Bucuresti si se poate duce la ea dar ea nu poate ajunge aici din motive personale.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×