Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Femeile au lumea la degetu mic indiferent de calitati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 18 minute, Enki a spus:

In afara de 3 cazuri, unde la toate divortul a fost initial de ei ca nu le-a mai placut de neveste dupa ce au dat de unele mai tinerele si mai frumusele, nu am divortati. 20 de ani de casnicie fara divort e ok? Dar 25? Dar 35?

Cred ca uiti ca am o varsta, si cunostintele mele si prietenii mei sunt in general de varsta mea, sau peste. Nu mai sunt tinerei de 25-30 de ani care abia s-au insurat. Sunt curioasa care din prietenele mele de 50-55 de ani o sa divorteze de sotii lor, conform teoriilor tale.

Si care le mai dau sex ?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Enki a spus:

O sa fac un sondaj si o sa iti raportez imediat cum ies rezultatele.

Multumesc. Sa nu uiti. Dar intreaba de la fiecare in particular. Ca daca ea zice de 3 ori pe saptamana si el zice o data la 3 saptamani, e clar.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, tine-ti respiratia pana cand revin cu raspunsurile. Ma duc sa intocmesc un tabel.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite, ii faci urati, agramati, si ei tot continua sa scrie. O femela blocheaza dupa prima silaba care i se pare ei nu stiu cum. (se citeste de jos in sus)

 

mariaioana - 30/12/2022 16:26
"Faci" se scrie cu un singur i.

... - 30/12/2022 16:15
Da mi exemplu ca sunt agramat. Și urat nu sunt. N oi nici frumos, dar nici urat.

mariaioana - 30/12/2022 10:13
Esti urat si mai scrii si agramat!

... - 30/12/2022 08:39
Ce facii, Frumoaso?

... - 30/12/2022 02:02
eu ies. La 6 imi va suna ceasul. Poate ne mai intersecetam. happy Daca vrei ne putem auzi si la telefon. happy

... - 30/12/2022 02:01
exagerezi. Aberezi. happy Dar esti simpatica. happy

mariaioana - 30/12/2022 01:59
Evident ca nu. Si nici pe tine nu te-a luat niciuna fiind asa urat.

... - 30/12/2022 01:56
Iar ne intalnim. happy N ai intalnit frumosul pe care l astepti? happy

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Siam adaugat si asta la descriere:

"Eu sunt urata si grasa, dar asta nu inseamna ca n-am dreptul la barbati frumosi! Un om de calitate e un om frumos. Degeaba ai educatie daca esti urat! Asa ca nu mai ma luati cu vorbe alese, ca mai scarba imi faceti. Recunoasteti-va locul in lume! Eu nu-s de nasul vostru. Eu merit un frumos!"

Si tot primesc mesaje frumoase:

"Buna eu sunt ... .Mi ar face placere sa te cunosc deoarece imi pari o persoana interesanta si deosebit de simpatica din descrierea ta la profil..Iti l as nr meu 0 7 ***** .Putem sa vorbim aici pe chat sau pe wp daca iti face placere.In speranta ca ne vom auzi iti doresc sarbatori fericite."

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@NicolaeT Cum iti merg conturile tale pe site-urile de dating? Ai zis ca ai gasit baieti draguti si de treaba, gata, v-ati cuplat, ti-ai gasit fericirea?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Curvele din Romania dupa ce se "pensioneaza", se inconjoara cu icoanele plângăcioase ale sfintei născătoare de alcoolizați, drogați și pastilați cu xanax. Este imaginea mamei ucigașe care se întinde din Balcani până  în Alaska. 

În România curvele și curvarii conduc statul (politicul), lumea interlopa si spirituala (preotii).

Scria pe Times New Roman  in gluma (dar glumele lor sunt serioase): "faptul ca avem in Romania mai multe  mercedesuri decat BMW-uri atesta ca sunt mai multi preoti decat cocalari". Sau invers. "Caci asa e pe la noi, pe la "evrei" (Romania, gradina Maicii Domnului si românii  frați de sânge de cruce cu ... Gizăăăs! (sau poate Giz-ass-hole)

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×