Sari la conținut
Forum Roportal
arpad

De ce țin atat de mult unele femei sa-i convinga pe barbati ca pentru ele nu conteaza aspectul fizic?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am luat. 

Eu nu inteleg de ce posteaza Maeve melodii de dragoste. Ce vrea sa evidentieze prin asta? Ca se poate indragsti sau ce anume?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 8/10/2020 at 6:06 PM, King1 said:

Nu ma intereseaza, ca scopul meu in viata nu-i asta

Dar care e scopul dumitale in viata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 minute, arpad a spus:

Am luat. 

Pentru un meci de fotbal te implici in asa ceva???   Mai bine provocai pe vre-o fata la discutie despre fotbal decat cu salbaticii de suporteri sa te pui la intrecere cine da mai tare!!!

Melodiile de dragoste pun pe multa lume in forma buna fizica,  romantele sau cantecele triste duc  spre depresie si altele.       

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Măi arpade, mai, tu ai un umor mișto. Faza e că de fapt o femeie, ca mine, de exemplu, știe că bărbatul are complexele lui. Tocmai de aceea nu repet faza că aspectul nu contează. Și poate că în primul rând m-am îndrăgostit de personalitatea și creierul lu' musiu soț al meu, conversații pe Facebook și imediat ne-am văzut, ne-am plăcut. Ne iubim nebunește.

Deci nu e cazul, pentru o femeie neinteresata de averi să zică din prima că ea nu e pă interes, așa ar distruge puțin din stima de sine a potențialului partener.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×