Sari la conținut
Forum Roportal
turriss

conversatie cu femeile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut prieteni!

 

am o intrebare si fiti amabili cu un raspuns.

Sunt student si vorbesc cu o fata care e clasa a 12-a,urmeaza sa dea la medicina,deci invata mai toata ziua.Asa la 2-3 zile o bag in seama si mai vorbim,asta se intampla cam de un an,timp in care ne-am intalnit doar o data.

Ea nu ma baga niciodata in seama.

Este ceva normal,adica daca a simtit ca sunt atras de ea lasa sa fiu eu cel care ia initiativa sau nu o interesez?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E asa de greu sa verifici singur?

Nu o mai cauti deloc, iar daca ea nici macar nu te intreaba de sanatate...voila!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur nu e interesata de tine si iti raspunde doar din politete. De curiozitate, cam ce subiecte abordati in discutiile voastre?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este ceva normal,adica daca a simtit ca sunt atras de ea lasa sa fiu eu cel care ia initiativa sau nu o interesez?

Nu o interesezi.

 

O fata care vrea sa aiba treaba cu tine e... cam ca o lipitoare, nu mai scapi de ea. Si nu ii ia un an sa ajunga asa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut prieteni!

 

am o intrebare si fiti amabili cu un raspuns.

Sunt student si vorbesc cu o fata care e clasa a 12-a,urmeaza sa dea la medicina,deci invata mai toata ziua.Asa la 2-3 zile o bag in seama si mai vorbim,asta se intampla cam de un an,timp in care ne-am intalnit doar o data.

Ea nu ma baga niciodata in seama.

Este ceva normal,adica daca a simtit ca sunt atras de ea lasa sa fiu eu cel care ia initiativa sau nu o interesez?

 

De ce consumi multa energie , procesand ceva simplu?

 

Am si eu o intrebare...daca un vecin sau o vecina nu te baga in seama, oare ce inseamna?...ca te plac , dar ca joaca teatru ca sa iti arzi tu neuronii in cursul procesului de scenarita, sau ca nu ii interesezi? 

 

Ia vezi ca in interior TOTI simtim cam cum stau lucrurile...insa cand nu ne convine raspunsul din subconstient incep scenariile...stai ca nu-i asa, ca e teatru, ca de fapt e altceva...etc.

 

Daca o interesa avea ea grija sa-ti transmita semnale ca "DA"...toti fac asta, si femei si barbati. Nebagatul in seama, mai ales ca a facut-o de la inceput, e semnal de "NU".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×