Sari la conținut
Forum Roportal
Ciulendra

Unde preferati sa aveti o casa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In Cluj este preferabil de procurat o casa, ca va fi una profitabila investitia, din moment ce este cel mai scump oras de locuit din Romania!!! 

Trebuie avut in vedere si Valoarea de Vanzare al investitiei in caz ca s-ar intampla ceva, asta este o LEGE nescrisa al imobiliarelor, dar nu se practica in Romania

de cand communistii s-au instalat in scaune comfortabile.    Location este cea mai importanta parte al unei case, urmat de suprafetele care-l inconjoara, acces

la drumuri rapide, poate si gara CFR si altele.   Pana sa citesc articolul de mai jos, nici eu n-am stiut desi am prietena din Cluj si merge anual acasa dar nu spune

mai nimic cand revine.    Mai demult faceam un mic party cand reveneau din Romania, dar am abandonat si acest proiekt si ea este extrem de ocupata ca si altii

si nu merita atentia mea.   Acum ne vinde pe mancare, ca ofera noutati de la noi si alta din casa, chiar si din Romania.  O noua metoda de a manca gratuit.

2000 de Euro gasesc exagerat ca marea majoritate nu castiga nici jumatate din suma asta si precis locuiesc in apartamentele cumparate imediat dupa Lovitura

de Stat cu 3 parale ca si sora mea si pe cine mai cunosc, altfel nu s-ar descurca nici la Bucuresti sau in alte orase.    

https://evz.ro/cluj-cheltuieli-venit-costuri-bani.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×